Aktualności

Aktualności

Honda Miimo porusza się po każdym terenie, ale ważne jest, by miał zapewnioną wolność swobodnego koszenia w ramach określonych za pomocą przewodu granicznego. Wybierając model Honda Miimo warto kierować się przede wszystkim wielkością powierzchni trawnika: do koszenia powierzchni do 400 m2 służą Honda Miimo 40 i Honda Miimo 40 Live, do powierzchni do 1500 m2 rekomendowany jest Honda Miimo 310, do powierzchni do 3000 m2 Miimo 520, a do trawników do 4000 m2 służy Miimo 3000.

Maj otwiera sezon koszenia trawników. Warto pamiętać, że podstawą sztuki koszenia jest systematyczność, wysokość cięcia i ostrość ostrza maszyny koszącej. Czy precyzja ma znaczenie? Dokładne koszenie sprzyja zdrowej i estetycznej zarazem kondycji trawnika. Taki zadbany trawnik cieszy oko i wpisuje się w coraz bardziej popularny efekt „wpuszczania ogrodu” do domu. Najprzyjemniejszym faktem w kwestii precyzyjnego koszenia jest to, że dzięki robotowi koszącemu Honda Miimo, można mieć taki naturalny, zielony salon bez żadnego wysiłku, ponieważ Honda Miimo wszystkim zajmuje się samodzielnie!

Tegoroczna wiosna zaczęła się suszą, a najbliższe prognozy pogody zapowiadają większe opady dopiero w maju br. IMGW zapowiada, że prawdopodobnie od 1 maja br, wprowadzi ostrzeżenie przed suszą hydrologiczną. Podlewanie trawnika, który bez wody nie przetrwa, będzie w tym roku prawdopodobnie największym wyzwaniem i warto uciec się do wszelkich innych sposobów na zatrzymanie wilgoci w podłożu.

Nowością tego sezonu jest najmniejszy członek rodziny robotów koszących Honda Miimo dostępny  w wersji Honda Miimo 40 oraz Honda Miimo 40 Live. Jest to udoskonalona wersja robota koszącego Honda przeznaczona do stałego koszenia przydomowych trawników o powierzchni do 400 m2. Wśród licznych zalet Miimo 40 warto podkreślić mini cenę „skrojoną na miarę” mini robota oraz  wyjątkowo łatwy montaż instalacji i obsługę umożliwiające całkowicie samodzielną konfigurację robota. Amatorów stylu życia SMART z pewnością ucieszy fakt, że Honda Miimo 40 Live komunikuje za pomocą sieci GSM, a za pośrednictwem aplikacji Alexa również z systemami tzw. inteligentnych domów!

Od początku marca do końca 2020 roku maszyny ogrodnicze, robot koszący Honda Miimo, agregaty prądotwórcze, Jackery,  motopompy i silniki zaburtowe dostępne w naszej Autoryzowanej Sieci Sprzedaży objęte są wygodnym i korzystnym dla kupującego systemem ratalnym 0% - bez prowizji, bez wpłaty wstępnej i bez odsetek!

Wymagająca współczesna codzienność narzuca szybkie tempo życia, dokładne planowanie obowiązków praktycznie „na styk” i coraz więcej z Nas marzy o efektywnym odpoczynku, który doda energii na kolejny tydzień. Jedną z najlepiej sprawdzonych form odpoczynku jest ucieczka na łono natury, stąd enklawa relaksu we własnym ogrodzie, na działce, a nawet na przydomowym trawniku cieszy się powodzeniem. Jednak ten trawnik wymaga pielęgnacji i czasu przeznaczanego na systematyczne koszenie. I właśnie czas, nasz wolny czas, jest w tym wszystkim najważniejszy.

Wyróżnienia

2 Złote medale Międzynarodowych Targów Poznańskich GARDENIA 2016 i 2017

S5 Box