Home

 

 

 
DLACZEGO
HONDA MIIMO?

Roboty koszące Honda Miimo to przede wszystkim oszczędność czasu i bezpieczeństwo. Automatyczna kosiarka Honda Miimo po zaprogramowaniu i wyznaczeniu terenu pracy nie wymaga ingerencji właściciela - jest autonomiczna. Trawnik jest zawsze perfekcyjny.

Miimo może kosić niezależnie od warunków pogodowych oraz pory - nocy lub dnia. Dzięki użyciu nowoczesnych silników elektrycznych robot pracuje w ciszy. Trawy nie zbieramy już w worki, codziennie przycinana i rozdrabniana stanowi naturalny nawóz.

Robot koszący Honda Miimo

Robot Miimo jest perfekcjonistą. Skosi Twój trawnik tak, jak zechcesz, kiedy zechcesz i nie będziesz musiał nawet ruszyć palcem. Doskonale radzi sobie w czasie deszczu. Jest wystarczająco cichy, aby pracować nocą. Pozostawi Twój trawnik pięknie skoszony, bez ścinków trawy.
Centra sprzedaży Miimo

Autoryzowane Centra Robotów Koszących Honda Miimo

Zupełnie tak jak Miimo, nasze Autoryzowane Centra Honda Miimo są po to, aby uczynić Twoje życie łatwiejszym. Wiedzą o Miimo wszystko. Zostali w tym celu specjalnie przeszkoleni.

Porady Miimo

Robot koszący bez problemu może pracować na każdym trawniku. Potrzebuje tylko instalacji przewodu granicznego, stacji dokującej oraz zaprogramowania koszenia.

Jego zaletą jest samodzielne poruszanie się po ogrodzie i koszenie.

Honda Miimo HRM 40/40 Live

Robot Miimo w ogrodzieMulti MiimoWyróżnienia

2 Złote medale Międzynarodowych Targów Poznańskich GARDENIA 2016 i 2017

S5 Box