MIIMO I MULTI MIIMO

MIIMO I MULTI MIIMO

Promocja Combo

O duże powierzchnie, pielęgnowane dotychczas najczęściej przez traktorki, zadbać mogą roboty z serii HRM 310/520 i HRM 3000. Jakość regularnie przycinanego przez kosiarkę automatyczną trawnika jest nieosiągalna dla powierzchni pielęgnowanych przy użyciu tradycyjnych metod koszenia. Gęsty, zielony, tzw. angielski trawnik będzie perfekcyjnym miejscem do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Robot koszący Honda Miimo nie pozostawia kolein, codziennie przycina i dzięki funkcji mulczowania naturalnie nawozi trawnik. Nie będziemy musieli już wymieniać oleju, filtrów, tankować paliwa czy zbierać pokosu w worki. Robot koszący to oszczędność czasu, ale też znacząca redukcja rocznych kosztów obsługi trawnika.

Roboty koszące Honda Multi Miimo

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE WSZYSTKICH NASZYCH ROBOTÓW:

Wszystkie roboty koszące marki HONDA zostały wyposażone w szereg funkcji zwiększających bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Są w pełni autonomiczne, ciche i pogodoodporne. Wykorzystują silniki elektryczne, więc nie emitują spalin. Pracują zgodnie z zaprogramowanym harmonogramem pracy i automatycznie powracają do stacji dokującej, gdy ich akumulatory wymagają naładowania. Bez problemu wykaszają tzw. wąskie korytarze oraz krawędzie trawnika. By kosić efektywnie i pielęgnować nawet najbardziej wymagające fragmenty trawnika, dzielą trawnik na strefy i używają różnych trybów nawigacji – np. koszenie kierunkowe lub spiralne. Wszystkie wyposażono też w zespół czujników zapewniających bezpieczeństwo osobom znajdującym się w pobliżu robota oraz w systemy zabezpieczeń chroniące przed kradzieżą – kod PIN oraz alarm dźwiękowy.

Robot koszący Miimo wjeżdża do stacji dokującej

Roboty z serii HRM 310/520 są wydajne i autonomiczne. Zostały wyposażone w trwałe akumulatory litowo-jonowe oraz wydajne silniki bezszczotkowe. Dzielą trawnik na strefy, pokonują wąskie przejścia oraz wykrywają i wykaszają spiralnie gęstą lub dłuższą trawę. Poradzą sobie z pielęgnacją nawet najbardziej wymagających trawników. HRM 310 obsługuje powierzchnie do 1 500 m2 przy nachyleniach do 45%. Imponuje efektywnością – wykasza 83 m2 na godzinę!

Robot Miimo podjeżdża pod górę

Roboty z serii HRM 310/520 są wydajne i autonomiczne. Zostały wyposażone w trwałe akumulatory litowo-jonowe oraz wydajne silniki bezszczotkowe. Dzielą trawnik na strefy, pokonują wąskie przejścia oraz wykrywają i wykaszają spiralnie gęstą lub dłuższą trawę. Poradzą sobie z pielęgnacją nawet najbardziej wymagających trawników. HRM 520 może pracować na powierzchniach do 3 000 m2. Imponuje możliwością koszenia na nachyleniach terenu do 45% oraz efektywnością pokrycia – 125 m2 na godzinę.

Miimo kosi trawnik przed domem

Flagowy robot koszący w ofercie marki HONDA. Możemy go programować i obsługiwać zdalnie za pomocą aplikacji Mii-Monitor. HRM 3000 zapewnia maksymalną wygodę poprzez możliwość mycia wężem ogrodowym, elastycznego ustawienia stacji dokującej czy zdalnego regulowania elektrycznie ustawianej wysokości koszenia. Obsługuje tereny aż do 4 000 m2, pokonuje nachylenia do 47% i pracuje z niezwykłą efektywnością 170 m2 na godzinę.

Honda Multi Miimo w akcji

Ma wszystkie funkcje bazowego HRMa 3000, ale dodatkowo oferuje możliwość sterowania komendami głosowymi i z dowolnego miejsca na ziemi, śledzenia pozycji robota w czasie rzeczywistym oraz zabezpieczenia systemem geofence, informującym o przekroczeniu przez Miimo wyznaczonego terenu poprzez alerty w aplikacji mobilnej.

System Multi Miimo

Moduł do zadań specjalnych. System Multi Miimo pozwala na kooperację kilku robotów Honda Miimo HRM 3000 wewnątrz jednej pętli przewodu granicznego. Roboty w tym systemie mogą wykosić powierzchnię aż do 62 500 m2. Nie są przypisane do konkretnych stacji dokujących - gdy ich akumulatory są bliskie wyczerpaniu, wracają do najbliższej wolnej bazy. Takie rozwiązanie eliminuje niewykaszane fragmenty trawnika i zapewnia precyzyjne pokrycie całego, nawet tak dużego terenu.

 

Robot koszący Honda Miimo 310

Roboty Honda Miimo z serii HRM 310/HRM 520 to przede wszystkim efektywność i wygoda. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnego oprogramowania Set-Up Wizard możemy precyzyjnie zaprogramować harmonogram pracy robota. Ustawimy między innymi kilka punktów rozpoczęcia koszenia, częstotliwość pracy w trybie dyskretnym i sezonowym oraz w określonych trybach koszenia, np. kierunkowym czy spiralnym.

Robot koszący Honda Miimo 520

Roboty Honda Miimo z serii HRM 310/HRM 520 to przede wszystkim efektywność i wygoda. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnego oprogramowania Set-Up Wizard możemy precyzyjnie zaprogramować harmonogram pracy robota. Ustawimy między innymi kilka punktów rozpoczęcia koszenia, częstotliwość pracy w trybie dyskretnym i sezonowym oraz w określonych trybach koszenia, np. kierunkowym czy spiralnym.

Robot koszący Honda Miimo 3000

Roboty Honda Miimo z serii HRM 3000 to bezkompromisowe urządzenia, flagowe roboty marki HONDA odpowiadające na potrzeby rynku i nawet najbardziej wymagających klientów.
Dzięki wykorzystaniu innowacyjnego oprogramowania Set-Up Wizard możemy precyzyjnie zaprogramować harmonogram pracy robota. Ustawimy między innymi pięć punktów rozpoczęcia koszenia, częstotliwość pracy w trybie dyskretnym i sezonowym oraz w określonych trybach koszenia, np. kierunkowym czy spiralnym.

Robot koszący Honda Miimo 3000 live


Roboty Honda Miimo z serii HRM 3000 to bezkompromisowe urządzenia, flagowe roboty marki HONDA odpowiadające na potrzeby rynku i nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnego oprogramowania Set-Up Wizard możemy precyzyjnie zaprogramować harmonogram pracy robota. Ustawimy między innymi pięć punktów rozpoczęcia koszenia, częstotliwość pracy w trybie dyskretnym i sezonowym oraz w określonych trybach koszenia, np. kierunkowym czy spiralnym.

System Multi Miimo - HRM 3000

Multi Miimo to jednomodułowy system zarządzania co najmniej dwoma robotami Honda Miimo HRM 3000, koszącymi jednocześnie na tym samym obszarze oznaczonym jedną pętlą przewodu granicznego. To innowacyjne i intuicyjne rozwiązanie pozwala na bardzo efektywne, szybkie i precyzyjne koszenie dużych powierzchni - od 4 000 m2 do 62 500 m2 (maksymalnie 1 000 m przewodu granicznego).

Formularz kontaktowy

Sprawdź jaki model Miimo jest dla Ciebie

promocja

S5 Box