MIIMO I MULTI MIIMO

MIIMO I MULTI MIIMO

O duże powierzchnie, pielęgnowane dotychczas najczęściej przez traktorki, zadbać mogą roboty z serii HRM 310/520 i HRM 3000. Jakość regularnie przycinanego przez kosiarkę automatyczną trawnika jest nieosiągalna dla powierzchni pielęgnowanych przy użyciu tradycyjnych metod koszenia. Gęsty, zielony, tzw. angielski trawnik będzie perfekcyjnym miejscem do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Robot koszący Honda Miimo nie pozostawia kolein, codziennie przycina i dzięki funkcji mulczowania naturalnie nawozi trawnik. Nie będziemy musieli już wymieniać oleju, filtrów, tankować paliwa czy zbierać pokosu w worki. Robot koszący to oszczędność czasu, ale też znacząca redukcja rocznych kosztów obsługi trawnika.NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE WSZYSTKICH NASZYCH ROBOTÓW:

Wszystkie roboty koszące marki HONDA zostały wyposażone w szereg funkcji zwiększających bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Są w pełni autonomiczne, ciche i pogodoodporne. Wykorzystują silniki elektryczne, więc nie emitują spalin. Pracują zgodnie z zaprogramowanym harmonogramem pracy i automatycznie powracają do stacji dokującej, gdy ich akumulatory wymagają naładowania. Bez problemu wykaszają tzw. wąskie korytarze oraz krawędzie trawnika. By kosić efektywnie i pielęgnować nawet najbardziej wymagające fragmenty trawnika, dzielą trawnik na strefy i używają różnych trybów nawigacji – np. koszenie kierunkowe lub spiralne. Wszystkie wyposażono też w zespół czujników zapewniających bezpieczeństwo osobom znajdującym się w pobliżu robota oraz w systemy zabezpieczeń chroniące przed kradzieżą – kod PIN oraz alarm dźwiękowy.Roboty z serii HRM 310/520 są wydajne i autonomiczne. Zostały wyposażone w trwałe akumulatory litowo-jonowe oraz wydajne silniki bezszczotkowe. Dzielą trawnik na strefy, pokonują wąskie przejścia oraz wykrywają i wykaszają spiralnie gęstą lub dłuższą trawę. Poradzą sobie z pielęgnacją nawet najbardziej wymagających trawników. HRM 310 obsługuje powierzchnie do 1 500 m2 przy nachyleniach do 45%. Imponuje efektywnością – wykasza 83 m2 na godzinę!Roboty z serii HRM 310/520 są wydajne i autonomiczne. Zostały wyposażone w trwałe akumulatory litowo-jonowe oraz wydajne silniki bezszczotkowe. Dzielą trawnik na strefy, pokonują wąskie przejścia oraz wykrywają i wykaszają spiralnie gęstą lub dłuższą trawę. Poradzą sobie z pielęgnacją nawet najbardziej wymagających trawników. HRM 520 może pracować na powierzchniach do 3 000 m2. Imponuje możliwością koszenia na nachyleniach terenu do 45% oraz efektywnością pokrycia – 125 m2 na godzinę.Flagowy robot koszący w ofercie marki HONDA. Możemy go programować i obsługiwać zdalnie za pomocą aplikacji Mii-Monitor. HRM 3000 zapewnia maksymalną wygodę poprzez możliwość mycia wężem ogrodowym, elastycznego ustawienia stacji dokującej czy zdalnego regulowania elektrycznie ustawianej wysokości koszenia. Obsługuje tereny aż do 4 000 m2, pokonuje nachylenia do 47% i pracuje z niezwykłą efektywnością 170 m2 na godzinę.Ma wszystkie funkcje bazowego HRMa 3000, ale dodatkowo oferuje możliwość sterowania komendami głosowymi i z dowolnego miejsca na ziemi, śledzenia pozycji robota w czasie rzeczywistym oraz zabezpieczenia systemem geofence, informującym o przekroczeniu przez Miimo wyznaczonego terenu poprzez alerty w aplikacji mobilnej.Moduł do zadań specjalnych. System Multi Miimo pozwala na kooperację kilku robotów Honda Miimo HRM 3000 wewnątrz jednej pętli przewodu granicznego. Roboty w tym systemie mogą wykosić powierzchnię aż do 62 500 m2. Nie są przypisane do konkretnych stacji dokujących - gdy ich akumulatory są bliskie wyczerpaniu, wracają do najbliższej wolnej bazy. Takie rozwiązanie eliminuje niewykaszane fragmenty trawnika i zapewnia precyzyjne pokrycie całego, nawet tak dużego terenu.

 


Roboty Honda Miimo z serii HRM 310/HRM 520 to przede wszystkim efektywność i wygoda. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnego oprogramowania Set-Up Wizard możemy precyzyjnie zaprogramować harmonogram pracy robota. Ustawimy między innymi kilka punktów rozpoczęcia koszenia, częstotliwość pracy w trybie dyskretnym i sezonowym oraz w określonych trybach koszenia, np. kierunkowym czy spiralnym.

Roboty Honda Miimo z serii HRM 310/HRM 520 to przede wszystkim efektywność i wygoda. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnego oprogramowania Set-Up Wizard możemy precyzyjnie zaprogramować harmonogram pracy robota. Ustawimy między innymi kilka punktów rozpoczęcia koszenia, częstotliwość pracy w trybie dyskretnym i sezonowym oraz w określonych trybach koszenia, np. kierunkowym czy spiralnym.

Roboty Honda Miimo z serii HRM 3000 to bezkompromisowe urządzenia, flagowe roboty marki HONDA odpowiadające na potrzeby rynku i nawet najbardziej wymagających klientów.
Dzięki wykorzystaniu innowacyjnego oprogramowania Set-Up Wizard możemy precyzyjnie zaprogramować harmonogram pracy robota. Ustawimy między innymi pięć punktów rozpoczęcia koszenia, częstotliwość pracy w trybie dyskretnym i sezonowym oraz w określonych trybach koszenia, np. kierunkowym czy spiralnym.


Roboty Honda Miimo z serii HRM 3000 to bezkompromisowe urządzenia, flagowe roboty marki HONDA odpowiadające na potrzeby rynku i nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnego oprogramowania Set-Up Wizard możemy precyzyjnie zaprogramować harmonogram pracy robota. Ustawimy między innymi pięć punktów rozpoczęcia koszenia, częstotliwość pracy w trybie dyskretnym i sezonowym oraz w określonych trybach koszenia, np. kierunkowym czy spiralnym.

Multi Miimo to jednomodułowy system zarządzania co najmniej dwoma robotami Honda Miimo HRM 3000, koszącymi jednocześnie na tym samym obszarze oznaczonym jedną pętlą przewodu granicznego. To innowacyjne i intuicyjne rozwiązanie pozwala na bardzo efektywne, szybkie i precyzyjne koszenie dużych powierzchni - od 4 000 m2 do 62 500 m2 (maksymalnie 1 000 m przewodu granicznego).

S5 Box