Aktualności

Tegoroczny sezon koszenia otwieramy specjalną promocją cenową robotów koszących Honda Miimo w Autoryzowanych Centrach Honda Miimo. Kupując Honda Miimo właśnie teraz można zaoszczędzić, zależnie od modelu, od 500 aż do 2 000 zł! Oferta promocyjna jest limitowana, warto zatem szybko rozważyć tak dobrą inwestycję w niezawodną japońską jakość przeznaczoną do wieloletniego użytkowania.


Stwórz ogród marzeń z Honda Miimo w dobrej cenie!


Bezcenne korzyści dla osoby kupującej i domowników

  • Wieloletnie wakacje od koszenia
  • Wolność w ogródkowym centrum rekreacji
  • Ekologiczny sposób pielęgnacji trawnika - cicha praca robota i odżywianie trawy poprzez mulczowanie
  • Zawsze pięknie przycięty trawnik
  • Beztroskie urlopy bez martwienia się o trawnik i, co najważniejsze, bez konieczności planowania czasu na koszenie po powrocie do domu!
  • Najwyższa jakość i wydajność koszenia
  • Styl życia smart
  • Przyjemność posiadania własnego trawnika

A dzięki naszej promocji cenowej, można mieć to wszystko w lepszej cenie!


Wymierny zysk kupującego


Honda Miimo, produkowane we Francji, są wyposażone w przejrzysty interfejs aplikacji „Mii-monitor”, unowocześnione oprogramowanie SET-UP Wizard, nowe rozwiązania i funkcje, które zwiększyły komfort obsługi i serwisowania oraz wydajność koszenia. Zależnie od modelu, Honda Miimo są wyposażone w technologię łagodnego nawrotu przy przewodzie granicznym, komunikowanie się z sieciami GPS i GSM, mapowanie trawnika, system Smart Timer do aktualizacji danych meteorologicznych, parowanie trawnika z ID bazy dokującej, elastyczność ustawienia stacji dokującej, utrzymanie linii prostej podczas jazdy w poprzek stoku, funkcję Geofence (wirtualne granice), elektrycznie regulowaną wysokość koszenia, system automatycznego dostosowania prędkości kół do gęstości i wysokości trawy, komunikację werbalną (aplikacja Alexa), zdalne zarządzanie ustawieniami robota i serwisowanie w podstawowym zakresie, czy technologię Multii Miimo (wiele HRM3000 koszących w 1 pętli duże powierzchnie po boiska sportowe). Roboty Honda Miimo zapewniają jakość bez kompromisów w każdym wymiarze i, prawidłowo zadbanie, są długowieczne czego najlepszym przykładem jest jeden z pierwszych egzemplarzy kupionych w Polsce, który stale kosi trawnik od ponad 10 lat i przepracował więcej niż 11 000 godzin...


Nasza wiosenna promocja, w której można zyskać aż do 2 000 zł, obejmuje kilka modeli Honda Miimo przeznaczonych do koszenia małych i dużych trawników. 
Sprawdź ofertę promocyjną


Promocja jest dostępna wyłącznie w Autoryzowanych Centrach Honda Miimo i potrwa do wyczerpania puli Honda Miimo przeznaczonych do promocji. Zapraszamy też do skorzystania z krótkiego formularza online, który upraszcza konsultacje z naszymi Autoryzowanymi Fachowcami .

Formularz kontaktowy

Sprawdź jaki model Miimo jest dla Ciebie

promocja

Wyróżnienia

Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich GARDENIA 2022, 2017 i 2016

Medale i wyróżnienia Miimo

S5 Box