O nas

Honda Miimo – wolność w ogrodzie

Zadbany trawnik stanowi jedną z ważniejszych wartości współczesnego życia. Gęsty i równo skoszony trawnik jest ostoją relaksu, centrum spotkań rodzinno-towarzyskich i placem zabaw dla dzieci. Trawnik kreuje także estetyczny pejzaż posesji i, będąc ważnym elementem ogrodowego ekosystemu, wpływa na poprawę jakości życia. Produkuje tlen, oczyszcza powietrze, zwiększa wilgotność powietrza, w upalne dni obniża temperaturę przy gruncie, zapobiega erozji gleby i rozprasza hałas.

Zadbany trawnik jest efektem właściwej pielęgnacji, przede wszystkim systematycznego i czasochłonnego koszenia, a w dynamicznym życiu przepełnionym codziennymi obowiązkami coraz cenniejszym jest czas – czas dla siebie i bliskich. Odzyskanie tego czasu zapewnia nowoczesna,  inteligentna technika – robot koszący Honda Miimo wprowadzający do ogrodu nową jakość pielęgnacji trawnika.

Honda Miimo jest dziełem zespołu inżynierów Honda Motor Co., Ltd., którzy stworzyli i nieustannie udoskonalają umiejętności humanoidalnego robota ASIMO uznawanego za najbardziej rozwiniętego technicznie robota chodzącego na świecie. Honda Miimo, ogrodniczy kuzyn ASIMO, jest bezgłośnym, ekologicznym i maksymalnie bezobsługowym robotem koszącym, którego samodzielność w systematycznej pielęgnacji trawy ludziom przywraca wolny czas, ułatwia codzienne życie i zapewnia spokojny urlop, a trawie zapewnia zdrową kondycję.

Aries Power Equipment – dostawca nowoczesnej techniki Honda do pielęgnacji ogrodów

Jesteśmy Generalnym Dystrybutorem Maszyn i Urządzeń HONDA - lidera światowej myśli technologicznej, marki znanej na świecie z wysokiej jakości i niezawodności produkowanych maszyn, innowacyjnych rozwiązań ułatwiających obsługę urządzeń i podnoszących standard jakości życia. W 2012 r. Honda została uznana przez prestiżową firmę doradczą INTERBRAND za jedną z najbardziej ekologicznych firm na świecie, przyznając marce 3. miejsce w światowym rankingu. Od wielu lat HONDA znajduje się także w światowej czołówce najlepszych marek.

Od ponad dwóch dekad wprowadzamy na polski rynek najlepsze i najbardziej nowoczesne maszyny i urządzenia Honda do pielęgnacji zieleni, jak robot koszący Honda Miimo, przyjazne dla otoczenia kosiarki SUPER KOMFORT (linia HRX) oraz bardzo łatwe w obsłudze kosiarki IZY (linia HRG), których najnowsze modele służą także do mulczowania trawy, zbierania i mielenia liści; profesjonalne kosiarki PROFI HRH, wielozadaniowe kosiarki traktorowe (HF), kosiarki elektryczne (linia HRE), kosy, nożyce do żywopłotów, glebogryzarki, wielofunkcyjne narzędzie Honda Versatool do kompleksowej pielęgnacji zieleni. Najnowszym i jednocześnie najbardziej nowoczesnym urządzeniem ogrodniczym w naszej ofercie jest inteligentny robot koszący Honda Miimo.

Naszymi przedstawicielami w Polsce są Autoryzowani Dilerzy Honda oferujący między  innymi maszyny ogrodnicze Honda oraz Autoryzowane Centra Robotów Koszących Honda Miimo, w których wykwalifikowani eksperci doradzą wybór właściwego urządzenia dostosowanego do potrzeb i uwarunkowań ogrodu.

Więcej informacji o naszej ofercie na www.mojahonda.pl

Wyróżnienia

2 Złote medale Międzynarodowych Targów Poznańskich GARDENIA 2016 i 2017

S5 Box