O nas

Honda Miimo – wolność w ogrodzie

Zadbany trawnik stanowi jedną z ważniejszych wartości współczesnego życia. Gęsty i równo skoszony trawnik jest ostoją relaksu, centrum spotkań rodzinno-towarzyskich i placem zabaw dla dzieci. Trawnik kreuje także estetyczny pejzaż posesji i, będąc ważnym elementem ogrodowego ekosystemu, wpływa na poprawę jakości życia. Produkuje tlen, oczyszcza powietrze, zwiększa wilgotność powietrza, w upalne dni obniża temperaturę przy gruncie, zapobiega erozji gleby i rozprasza hałas.

Zadbany trawnik jest efektem właściwej pielęgnacji, przede wszystkim systematycznego i czasochłonnego koszenia, a w dynamicznym życiu przepełnionym codziennymi obowiązkami coraz cenniejszym jest czas – czas dla siebie i bliskich. Odzyskanie tego czasu zapewnia nowoczesna,  inteligentna technika – robot koszący Honda Miimo wprowadzający do ogrodu nową jakość pielęgnacji trawnika.

Honda Miimo jest dziełem zespołu inżynierów Honda Motor Co., Ltd., którzy stworzyli i nieustannie udoskonalają umiejętności humanoidalnego robota ASIMO uznawanego za najbardziej rozwiniętego technicznie robota chodzącego na świecie. Honda Miimo, ogrodniczy kuzyn ASIMO, jest bezgłośnym, ekologicznym i maksymalnie bezobsługowym robotem koszącym, którego samodzielność w systematycznej pielęgnacji trawy ludziom przywraca wolny czas, ułatwia codzienne życie i zapewnia spokojny urlop, a trawie zapewnia zdrową kondycję.

Aries Power Equipment – dostawca nowoczesnej techniki Honda do pielęgnacji ogrodów

Nowoczesny świat niezawodnej techniki o najlepszych parametrach użytkowych
Aries Power Equipment Sp. z o.o. od blisko trzech dekad wprowadza na polski rynek nowoczesne maszyny i urządzenia Honda oraz wielu innych renomowanych światowych producentów, które są przeznaczone dla użytkowników indywidualnych, profesjonalistów oraz instytucji i służb państwowych. W wyborze producentów - partnerów biznesowych i produktów, firma kieruje się kluczowymi dla użytkowników kryteriami, które są gwarancją niezawodności i wieloletniej eksploatacji, jak najwyższa jakość, wieloletnia niezawodność, innowacyjność rozwiązań zwiększających rentowność eksploatacji, łatwość obsługi i przyjazne dla środowiska działanie maszyn.

Generalny Dystrybutor Maszyn i Urządzeń HONDA w Polsce

Aries Power Equipment, od początku swojego istnienia, zaopatruje polski rynek w szeroką gamę maszyn i urządzeń Koncernu Honda, który od wielu lat jest synonimem najwyższej jakości i liderem światowej myśli technicznej, co potwierdzają międzynarodowe wyróżnienia, np.

  • rankingi „Best Global Brands” (Najlepsze Marki Świata – w 2019r. 29. pozycja),
  • ranking firmy doradczej INTERBRAND ZINTZMEYER & LUX najbardziej ekologicznych marek świata (3. Pozycja w 2012 r.),
  • IBEX Innovation Award 2016 za innowacyjne technologie przyjazne przyszłym użytkownikom zastosowane w silnikach zaburtowych Honda Marine BF4/5/6.


Koncern Honda jest również od lat doceniany za stosowanie rozwiązań przyjaznych dla środowiska i stale pracuje nad innowacyjnymi rozwiązaniami problemów związanych ze zmianami klimatycznymi w celu zachowania czystego powietrza i efektywnego wykorzystywania zasobów. Koncern Honda, idąc z duchem potrzeb nowoczesnego świata, rozwija także ekologiczną technikę w ogrodzie proponując nowe urządzenia bateryjne oraz przyjazne dla otoczenia, wyciszone urządzenia spalinowe o ponadnormatywnie obniżonym poziomie emisji spalin. Kosiarki Honda posiadają znak handlowy E-spec - przyjaciel środowiska wyróżniający je za wdrożenie rozwiązań przyjaznych dla środowiska. Odzwierciedleniem japońskiej jakości jest wydłużony, 5-letni okres gwarancji przyznawany przez Aries Power Equipment klientom indywidualnym, którzy przestrzegają warunków gwarancji.

W ofercie Aries Power Equipment znajdują się urządzenia Honda do pielęgnacji ogrodów, jak przyjazne dla otoczenia kosiarki SUPER KOMFORT (linia HRX) oraz bardzo łatwe w obsłudze kosiarki IZY (linia HRG), których najnowsze modele służą także do mulczowania trawy, zbierania i mielenia liści; kosiarki akumulatorowe Honda IZY-ON, profesjonalne kosiarki PROFI HRH, wielozadaniowe kosiarki traktorowe (HF), kosiarki elektryczne (linia HRE), kosy, nożyce do żywopłotów, glebogryzarki, wielofunkcyjne narzędzie Honda Versatool do kompleksowej pielęgnacji zieleni. Najnowszym i jednocześnie najbardziej nowoczesnym urządzeniem ogrodniczym w naszej ofercie jest inteligentny robot koszący Honda Miimo.

Oferta Aries Power Equipment obejmuje także profesjonalny zestaw Multipro® do pielęgnacji zieleni i utrzymania przestrzeni miejskich, profesjonalny zestaw maszyn do pielęgnacji boisk z nawierzchnią syntetyczną oraz silniki do maszyn, agregaty prądotwórcze oraz motopompy Honda i wyposażone w silniki Honda, rodzina profesjonalnych agregatów prądotwórczych EA z silnikami Honda uzupełniająca ofertę agregatów Honda, odśnieżarki, maszyny do zrębkowania GTS z silnikami Honda, a także silniki zaburtowe i pontony składane Honda Marine www.hondamarine.pl. Więcej informacji o naszej ofercie na www.mojahonda.pl

Naszymi przedstawicielami w Polsce są Autoryzowani Dilerzy Honda oferujący między innymi maszyny ogrodnicze Honda oraz Autoryzowane Centra Robotów Koszących Honda Miimo, w których wykwalifikowani eksperci doradzą wybór właściwego urządzenia dostosowanego do potrzeb i uwarunkowań ogrodu.

Wyłączny Dystrybutor maszyn i urządzeń światowych producentów

Aries Power Equipment jest również wyłącznym dystrybutorem produktów innych renomowanych japońskich i światowych producentów, jak kosiarko-karczownic OREC, maszyn budowlanych MIKASA, motopomp MATSUSAKA i DAISHIN, agregatów prądotwórczych HIMOINSA i EUROPOWER, wysokoprężnych silników KUBOTA, minikoparek AIRMAN, Aries Pump – elektrycznych pomp zatapialnych, przenośnych banków energii, bogatej gamy kosiarek WALKER.


Twój zaufany dostawca

Firma Aries Power Equipment, współpracując z najlepszymi na świecie producentami i nieustannie doskonaląc kunszt obsługi klienta, zbudowała silną pozycję rynkową wiarygodnego dostawcy cieszącego się zaufaniem indywidualnych i profesjonalnych klientów. Jest również uznanym dostawcą maszyn i urządzeń dla instytucji publicznych oraz służb państwowych - partnerami firmy w Polsce są między innymi: Ochotnicza i Państwowa Straż Pożarna, w tym jednostki włączone do Krajowego Systemu Ratownictwa, MON, MSW, Policja, Państwowa Straż Rybacka, Ratownictwo Morskie, służby ochrony Parków Narodowych, GOPR, WOPR.

Dbamy o komfort klienta

Firma Aries Power Equipment, stosując filozofię i motto przewodnie HONDA „Najpierw człowiek, potem maszyna”, stworzyła w Polsce szeroką sieć ponad 200 Autoryzowanych Punktach Dilerskich i Serwisowych, w których o obsługę klientów dbają wykwalifikowani sprzedawcy i mechanicy. Nad jakością doradztwa przy zakupie i jakością usług posprzedażowych czuwa 40-osobowy zespół Aries Power Equipment, który na bieżąco współpracuje z siecią sprzedaży, klientami i serwisem.
Dzięki magazynowi HONDA w Pniewach, którego wsparciem jest Centralny Magazyn Honda w Belgii,
dostępność części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych przy standardowym zamówieniu sięga 97%, a potrzebne do wymiany części są dostarczane do Punktu Serwisowego w terminie do 3 dni.

Więcej informacji o Aries Power Equipment i pełnej ofercie.


Nasze strony internetowe:

 

Formularz kontaktowy

Sprawdź jaki model Miimo jest dla Ciebie

promocja

Wyróżnienia

Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich GARDENIA 2022, 2017 i 2016

Medale i wyróżnienia Miimo

S5 Box