Aktualności

Honda Miimo to rodzina japońskich robotów zapewniających domownikom prawdziwe wakacje od koszenia, nowoczesny styl życia, w którym wolny czas jest wartością nadrzędną, ekologiczny sposób pielęgnacji trawnika, a trawie – zdrowy rozwój z efektem pięknie przyciętego „zielonego dywanu”.


Warunki 5-letniej gwarancji dla Honda Miimo

Korzyści z zastosowania robota koszącego jest wiele, dlatego robot staje się bardzo popularnym sposobem pielęgnacji trawy. Jednym z nich jest robot Honda Miimo dostępny w kilku modelach przeznaczonych do przycinania trawników o powierzchni do 400/700/1500/3000/4000 mkw. i teraz dostępnych w dobrej cenie!

Poznaj bezcenne i wymierne korzyści wynikające z użytkowania Honda Miimo

Z dniem 1 maja 2024r. naszą ofertę Honda Miimo wzbogacamy o wydłużenie okresu gwarancji do 5 lat. Wydłużona gwarancja przede wszystkim odzwierciedla niezawodną jakość robotów Honda Miimo, czego potwierdzeniem jest jeden z pierwszych Honda Miimo kupionych w Polsce, który przepracował ponad 11 000 godzin i wiernie służy właścicielowi od 10 lat. Ten przykład pokazuje, że zakup Honda Miimo jest dobrą inwestycją na lata, ale przede wszystkim wtedy, gdy robot jest prawidłowo zadbany i serwisowany w Autoryzowanym Serwisie. Dlatego wydłużenie gwarancji na Honda Miimo do 5 lat jest możliwe pod pewnymi warunkami.

Warunki 5-letniej gwarancji dla Honda Miimo:

  • Honda Miimo musi być nabyty w Autoryzowanym Centrum Honda Miimo
  • Zakupu Honda Miimo dokonać w bezpośrednim kontakcie z Autoryzowanym Centrum Honda Miimo – sprawdź dane kontaktowe Centrów Miimo lub za pomocą Formularza kontaktowego
  • Montaż instalacji jest wykonany przez Autoryzowany Serwis Honda Miimo
  • W trakcie serwisowania robota stosowane są wyłącznie oryginalne części przeznaczone do Honda Miimo
  • Robot Honda Miimo jest przechowywany zimą w Autoryzowanym Centrum Honda Miimo, podczas którego wykonywany jest posezonowy przegląd serwisowy (czyszczenie robota, sprawdzanie stanu łożysk kół, sprawdzenie szczelności obudowy, aktualizacja oprogramowania, wymiana ostrzy, ładowanie akumulatora)
  • Zimowe przechowywanie pod fachową opieką Autoryzowanego Serwisu Honda Miimo jest potwierdzone corocznym wpisem w książeczce gwarancyjnej.


robot Honda Miimo

Warto pamiętać, że robot Honda Miimo nie bierze urlopów, nie choruje, jest dokładny i obowiązkowy. Precyzyjnie przycina trawnik w pogodę i niepogodę, gdy jesteście w domu, w pracy, na wakacjach w ogrodzie czy na wakacjach poza domem. A idealnie przycięty trawnik jest zawsze przygotowany do relaksu i spotkań towarzyskich. I to uczucie, że po powrocie z wakacji nie trzeba będzie kosić wybujałej przez ten czas trawy, jest bezcenne… Honda Miimo zapewnia po prostu niekończące się wakacje od koszenia!

Formularz kontaktowy

Sprawdź jaki model Miimo jest dla Ciebie

promocja

Wyróżnienia

Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich GARDENIA 2022, 2017 i 2016

Medale i wyróżnienia Miimo

S5 Box