Multi Miimo - HRM 3000

Multi Miimo to jednomodułowy system zarządzania co najmniej dwoma robotami Honda Miimo HRM 3000, koszącymi jednocześnie na tym samym obszarze oznaczonym jedną pętlą przewodu granicznego. To innowacyjne i intuicyjne rozwiązanie pozwala na bardzo efektywne, szybkie i precyzyjne koszenie dużych powierzchni - od 4 000 m2 do 62 500 m2 (maksymalnie 1 000 m przewodu granicznego).


System robotów koszących Multi Miimo

Moduł Multi Miimo Box w połączeniu z dostępną poprzez aplikację Mii-Monitor technologią Fleet Management System to najprostszy sposób na pielęgnację trawników wokół obiektów komercyjnych lub boisk sportowych czy pól golfowych. To inwestycja, która zaczyna się zwracać już w początkowym okresie eksploatacji.

Roboty Multi Miimo HRM 3000 koszące trawęJAKIE SĄ KORZYŚCI WYKORZYSTANIA MULTI MIIMO:

System Multi Miimo to lepsza organizacja czasu pracy – robot może kosić trawę w nocy i niezależnie od opadów. Koszty serwisowania, eksploatacji i nawożenia są znacznie niższe niż przy wykorzystaniu profesjonalnych kosiarek spalinowych. Kooperacja kilku robotów na tak dużej powierzchni przy jednej pętli przewodu granicznego eliminuje efekt nieskoszonej przestrzeni przy instalacji stref koszenia. Sygnał generowany przez moduł Multi Miimo Box jest odbierany przez wszystkie roboty pracujące wewnątrz pętli. Roboty nie są przypisane do konkretnych stacji dokujących, a gdy ich akumulatory wymagają ładowania, zajmują one najbliższą wolną stację – zajęte bazy nie są widoczne dla innych robotów.

Wszystkich zainteresowanych nowoczesnym systemem Multi Miimo zapraszamy do kontaktu z naszymi Autoryzowanymi Centrami Robotów Koszących Honda Miimo. Przeszkoleni przez nas eksperci odpowiedzą na wszystkie pytania, udzielą szczegółowych informacji na temat funkcjonowania systemu Multi Miimo i wykonają profesjonalną instalację na Państwa obiekcie.

Miimo 3000 - Dane w pigułce

Robot koszący Miimo 3000 Live z medalami Grand Prix

Dane techniczne w skrócie Miimo 3000

Formularz kontaktowy

Sprawdź jaki model Miimo jest dla Ciebie

promocja

S5 Box