Aktualności

Aktualna pogoda jeszcze nie zachęca do myślenia o ogrodzie, koszeniu trawnika, ale to właśnie jest najlepszy czas na planowanie nowego sezonu ogrodniczego – planowanie nasadzeń i aranżacji roślinnych, rozważenie sposobu koszenia trawy i wprowadzenia zmian, które uprzyjemnią codzienne życie i uprzyjemnią posiadanie ogrodu.
Sposób koszenia trawnika – kosiarką, kosą czy za pomocą robota koszącego - jest wyborem indywidualnym. Każdy ma swoje preferencje, ale istota wyboru polega na wolności i odzyskaniu wolnego czasu. Tylko robot koszący zapewnia wakacje od koszenia i jednocześnie zawsze przycięty trawnik, na którym w dowolnej chwili można bawić się z dziećmi, czytać książkę, zaprosić znajomych na grilla. Honda Miimo będzie robić swoje, dyskretnie i cicho, nie przeszkadzając nikomu. I tak przez cały sezon do ostatniego koszenia i przez wiele lat.

Jaki model Honda Miimo wybrać? Wystarczy kliknąć w napis „Odkryj Miimo dla siebie” i odpowiedzieć na 3 pytania, ewentualnie załączyć do wiadomości zdjęcia swojego ogrodu. Podane podstawowe informacje trafią do Autoryzowanego Centrum Honda Miimo znajdującego się w Państwa okolicy. Ekspert skontaktuje się z Państwem i zaproponuje odpowiedni model, wyjaśni sposób instalacji, zaprogramuje, a następnie otoczy fachową opieką Państwa i Miimo.Do wiosny, wbrew pozorom, nie pozostało już za dużo czasu i warto go wykorzystać na praktyczne decyzje, które mogą zmienić Państwa relację z trawnikiem z obowiązku na przyjemność.

Zapraszamy do korzystania z nowej funkcji szybkiego i trafnego wyboru Honda Miimo - FORMULARZ KONTAKTOWY.

Formularz kontaktowy

Sprawdź jaki model Miimo jest dla Ciebie

promocja

Wyróżnienia

Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich GARDENIA 2022, 2017 i 2016

Medale i wyróżnienia Miimo

S5 Box