Aktualności

Życzymy Państwu, by ostatnie dni grudnia upłynęły w radośnie świątecznej atmosferze w otoczeniu najbliższych osób. Święta Bożego Narodzenia to ten niezwykły czas przyjemnego biesiadowania przy wspólnym stole, rozmów, spacerów i życzymy, by mogli Państwo w tych dniach zapomnieć o sprawach zawodowych i problemach dnia codziennego. Życzymy również wszelkiej pomyślności w 2024 roku, radości każdego dnia i sukcesów – tych drobnych i dużych w każdej sferze Państwa życia!
Mija kolejny rok, w którym mieliśmy zaszczyt i przyjemność udostępniać Państwu szeroką gamę urządzeń najlepszej jakości zapewniających komfort życia codziennego, ułatwiających pracę zawodową z oczekiwanym efektem rentowności, zapewniających beztroskie spędzanie wolnego czasu i wakacji, przyjemną pielęgnację Państwa ogrodów i tworzenie własnych zakątków zieleni skrojonych do Państwa marzeń o lepszym, wygodniejszym i szczęśliwym życiu.

Dla nas rok 2023 był rokiem szczególnym, ponieważ obchodziliśmy jubileusz 30-lecia statusu Generalnego Dystrybutora maszyn i urządzeń Honda w Polsce, dzięki czemu tak wiele znakomitych i niezawodnych rozwiązań technicznych tej marki mogło i znalazło się w Państwa domach, ogrodach, kamperach, na łodziach motorowych, a także zapewniło Państwu wykonywanie pracy zawodowej. Dziękujemy Państwu za okazane nam zaufanie i za to, że jesteście z nami od tych 30 lat!

W nowym roku zaproponujemy Państwu nowinki Honda – serię Honda Miimo nowej generacji HRM 1000, HRM 1500/1500 Live, HRM 2500/ 2500 live i HRM 4000 Live. Największy z tej serii robot koszący Miimo 4000 Live odbył premierę podczas Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2023, gdzie został wyróżniony prestiżowym Złotym Medalem! Jest to już czwarte wyróżnienie Honda Miimo po Złotych Medalach 2016/ 2022/2023 i Grand Prix 2022. Udoskonalenia nowych robotów Honda polegają m. in. na szybszej konfiguracji, krótszej ścieżce powrotu do bazy, nawigacji wspomaganej satelitarnie, bezprzewodowej aktualizacji oprogramowania, poruszaniu się w przestrzeniach o szerokości od 60 cm, wyznaczaniu „Wolnej strefy” (robot będzie ją omijać), wybór typów sygnałów co eliminuje interferencję, zapewnia 100% pokrycie trawnika i znosi potrzebę metrowego buforu między instalacjami.

Honda Miimo nowa generacja

Nadal będziemy rozwijać naszą Sieć Autoryzowanych Centrów Honda Miimo (Sprzedaż, serwis, usługi Miimo Care), w których nasi wykwalifikowani eksperci od robotyki ogrodowej będą Państwu służyć doradztwem i serwisem na najwyższym światowym poziomie.

Radosnych Świąt i do zobaczenia w 2024 roku!

Formularz kontaktowy

Sprawdź jaki model Miimo jest dla Ciebie

promocja

S5 Box