Małe Miimo

MAŁE MIIMO

Roboty koszące to najwygodniejszy i najnowocześniejszy sposób na koszenie – bez względu na wielkość trawnika. O mniejszy, przydomowy trawnik może zadbać jeden z naszych MAŁYCH MIIMO.

Roboty koszące Honda Miiimo

O duże powierzchnie, pielęgnowane dotychczas najczęściej przez traktorki, zadbać mogą roboty z serii HRM 310/520 i HRM 3000. Jakość regularnie przycinanego przez kosiarkę automatyczną trawnika jest nieosiągalna dla powierzchni pielęgnowanych przy użyciu tradycyjnych metod koszenia. Gęsty, zielony, tzw. angielski trawnik będzie perfekcyjnym miejscem do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Robot koszący Honda Miimo nie pozostawia kolein, codziennie przycina i dzięki funkcji mulczowania naturalnie nawozi trawnik. Nie będziemy musieli już wymieniać oleju, filtrów, tankować paliwa czy zbierać pokosu w worki. Robot koszący to oszczędność czasu, ale też znacząca redukcja rocznych kosztów obsługi trawnika.

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE WSZYSTKICH NASZYCH ROBOTÓW:

Wszystkie roboty koszące marki HONDA zostały wyposażone w szereg funkcji zwiększających bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Są w pełni autonomiczne, ciche i pogodoodporne. Wykorzystują silniki elektryczne, więc nie emitują spalin. Pracują zgodnie z zaprogramowanym harmonogramem pracy i automatycznie powracają do stacji dokującej, gdy ich akumulatory wymagają naładowania. Bez problemu wykaszają tzw. wąskie korytarze oraz krawędzie trawnika. By kosić efektywnie i pielęgnować nawet najbardziej wymagające fragmenty trawnika, dzielą trawnik na strefy i używają różnych trybów nawigacji – np. koszenie kierunkowe lub spiralne. Wszystkie wyposażono też w zespół czujników zapewniających bezpieczeństwo osobom znajdującym się w pobliżu robota oraz w systemy zabezpieczeń chroniące przed kradzieżą – kod PIN oraz alarm dźwiękowy.

Honda Miimo 40 do przydomowych trawników

Mapuje ogród i automatycznie określa najbardziej efektywny harmonogram pracy. Po naładowaniu zawsze rozpoczyna pracę w miejscu, w którym skończył. Jest odporny na deszcz, a dzięki funkcji intensywnego koszenia pokrywa cały, nawet najbardziej wymagający trawnik. Może pracować na powierzchniach do 400 m2 przy nachyleniach terenu do 27%.

Miimo 70live koszący trawnik

HRM 40 Live może pracować na powierzchniach do 400 m2 i przy nachyleniach terenu do 27%. Mapuje ogród, automatycznie wybiera najbardziej efektywny harmonogram koszenia i korzystając z dostępu do aktualnych danych meteorologicznych dostosowuje pracę do warunków atmosferycznych oraz tempa wzrostu trawy. Dzięki wykorzystaniu technologii GSM i nowoczesnej aplikacji mobilnej Mii-Monitor możemy nim sterować zdalnie i z każdego miejsca na ziemi, nawet poprzez komendy głosowe!

Miimo 70 podjeżdżający do stacji ładowania

Wyposażony jest w te same funkcje co Miimo HRM 40 Live, ale może pracować na większych powierzchniach - do 700 m2 i przy nachyleniach terenu do 27%.

Miimo HRM 40


Roboty Honda Miimo z serii HRM 40/HRM 70 to przede wszystkim nowoczesność. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnego oprogramowania robot samodzielnie mapuje ogród i w pełni autonomicznie dopasowuje najbardziej efektywny harmonogram pracy. Małe Miimo są SMART, mulczują trawę i koszą logicznie – równoległymi pasami. Cykl pracy zaczynają zawsze od wykaszania krawędzi, za każdym razem zmieniając kierunek koszenia – tak, by nie pozostawiać na trawniku śladów kół. 

Miimo HRM 40 Live


Roboty Honda Miimo z serii HRM 40/HRM 70 to przede wszystkim nowoczesność. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnego oprogramowania robot samodzielnie mapuje ogród i śledzi aktualne warunki atmosferyczne - dzięki temu w pełni autonomicznie dopasowuje najbardziej efektywny harmonogram pracy. Małe Miimo są SMART - robotami możemy sterować używając komend głosowych, a ich pracę śledzić za pomocą aplikacji mobilnej. Mulczują trawę i koszą logicznie – równoległymi pasami. 

Miimo HRM 70 Live

Roboty Honda Miimo z serii HRM 40/HRM 70 to przede wszystkim nowoczesność. Roboty z tej serii wykorzystują innowacyjne oprogramowanie, samodzielnie mapują ogród i śledzą aktualne warunki atmosferyczne - dzięki temu w pełni autonomicznie dopasowują najbardziej efektywny harmonogram pracy. Małe Miimo są SMART - robotami możemy sterować używając komend głosowych, a ich pracę śledzić za pomocą aplikacji mobilnej.

Formularz kontaktowy

Sprawdź jaki model Miimo jest dla Ciebie

promocja

S5 Box