Aktualności

Zima w tym roku przebiega wyjątkowo łagodnie i prawdopodobnie świat roślin rozpocznie cykl wegetacyjny wcześniej niż zazwyczaj. Warto uważnie obserwować ogród, zachowanie ptaków, by reagować odpowiednio do zjawiska wczesnego przedwiośnia. Już teraz warto także przygotować do nowego sezonu ogrodniczego swój domowy park maszynowy. W przypadku posiadania robota koszącego należy przez całą zimę sprawdzać stan naładowania akumulatora.


Akumulator robota koszącego musi być w stanie naładowania aż do wiosny, by mógł bez problemów ruszyć w odpowiednim momencie do pierwszego koszenia. Warto również pamiętać, że robot powinien zimą przebywać w suchym, osłoniętym pomieszczeniu, w temperaturze powyżej 5º i w pokojowej wilgotności powietrza. Jeśli do tej pory nie był poddany posezonowej konserwacji, rekomendowane jest zarezerwowanie wizyty w Autoryzowanym Centrum Honda Miimo, gdzie robot będzie prawidłowo przygotowany do nowego sezonu. Dzięki takiej opiece robot będzie kosić Wasze trawniki przez wiele lat. W przypadku braku odpowiednich warunków do przechowywania robota, można taką usługę – Honda miimo Care – zamówić w najbliższym Autoryzowanym Centrum Honda Miimo!

Więcej praktycznych porad o posezonowej konserwacji i przechowywaniu Honda Miimo znajduje się w naszym poradniku „Zadbaj o swojego Miimo po sezonie”.

Zainteresowanych dodatkową usługą Honda Miimo Care zapraszamy do sprawdzenia zakresu usług i do kontaktu ze swoim Autoryzowanym Centrum Honda Miimo.

Formularz kontaktowy

Sprawdź jaki model Miimo jest dla Ciebie

Wyróżnienia

Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich GARDENIA 2022, 2017 i 2016

Medale i wyróżnienia Miimo

S5 Box