Porady

Honda Miimo Care to dodatkowa (odpłatna) usługa premium, która nadaje pielęgnacji trawnika nowy wymiar i zapewnia jeszcze więcej czasu na inne życiowe aktywności, a przede wszystkim wygodę w obsłudze robota koszącego. Zakres usługi można dostosować do indywidualnych potrzeb i stylu życia. Wystarczy skontaktować się z najbliższym Autoryzowanym Centrum Honda Miimo i uzgodnić warunki.
Co można zyskać dzięki Honda Miimo Care?

Czas

Zakres usługi jest elastyczny i zależy od użytkownika, ale każda czynność związana z obsługą robota w praktyce oznacza odzyskanie cennego czasu, który zawsze można wykorzystać w lepszy dla siebie sposób.


Prawdziwą przyjemność z posiadania pięknego trawnika

Honda Miimo Care umożliwia „smakowanie” przyjemności posiadania własnego zielonego azylu – bezobsługowego zielonego azylu. Świadomość, że jest ktoś zaufany pamiętający o terminach serwisowania, warunkach przechowywania robota czy o wymianie tarczy tnącej, najlepszym sposobie montażu instalacji robota, stanowczo zwiększa komfort życia i zapewnia beztroskie korzystanie z pięknego trawnika w każdej chwili.


Piękny trawnik

Wygląd trawnika i jego kondycja zależy od systematyczności i jakości koszenia. Robot Honda Miimo zadba o trawę w każdym szczególe, ale sam również musi być sprawny i zadbany. Dzięki profesjonalnej opiece Honda Miimo Care możesz zawsze cieszyć się widokiem swojego trawnika i maksymalnie z niego korzystać.


Na czym polega Honda Miimo Care?

Jest to dodatkowo płatna usługa, której zakres można indywidualnie ustalić z Autoryzowanym Centrum Honda Miimo tak, by wszystko co wiąże się z posiadaniem robota Honda Miimo było jak najlepiej i najbardziej korzystnie dostosowane do stylu życia użytkownika i całej jego rodziny.

Zakres usługi może zatem obejmować:

  • całoroczną opiekę serwisową,
  • serwis pogwarancyjny,
  • posezonowy serwis konserwacyjny, czyli na przykład przygotowanie robota do zimowania, oczyszczenie robota po sezonie, sprawdzenie stanu tarczy tnącej,
  • przechowanie Honda Miimo przez okres zimy, w tym konserwację i czyszczenie robota po sezonie, przechowanie w odpowiednich warunkach w Autoryzowanym Centrum Honda Miimo i uruchomienie robota na wiosnę,
  • doradztwo i projekt instalacji montażu przewodu granicznego z prawidłowym ustawieniem bazy dokującej dostosowany do przestrzeni ogrodu lub zielonej strefy wokół domu z trawnikiem już na etapie planowania ogrodu,
  • obsługa posprzedażowa - montaż instalacji w ogrodzie, uruchomienie robota i zaprogramowanie zgodnie z potrzebami stylu życia,
  • modyfikację istniejącej instalacji jeśli zmianie uległy warunki przestrzenne ogrodu.


Dzięki Honda Miimo i dodatkowej usłudze można w pełni korzystać z uroków ogrodowej przestrzeni bez martwienia się o aspekt techniczny koszenia.

Formularz kontaktowy

Sprawdź jaki model Miimo jest dla Ciebie

S5 Box