Aktualności

Wczesne przedwiośnie wskazuje, że planowanie prac w ogrodzie według standardowych terminów kalendarza ogrodniczego musi ulec modyfikacji. Bez wątpienia wczesna wiosna wymaga uważnej obserwacji warunków pogodowych, roślin oraz ptaków i zwierząt, które po prostu wiedzą co w przyrodzie wkrótce się wydarzy.

Przedwiosenny czas warto też przeznaczyć na planowanie aranżacji ogrodu, przygotowanie narzędzi i urządzeń ogrodniczych do nowego sezonu. To również dobry moment na podjęcie decyzji o zmianie stylu życia i definitywne uwolnienie się od koszenia!


Gra w piłkę z robotem miimo 70live

Trawnik, dominanta praktycznie wszystkich ogrodów, oferuje przestrzeń rekreacyjną, ale ma też wymagania. Największym i najbardziej uciążliwym wymaganiem jest koszenie. Każdy właściciel trawnika wie ile wysiłku wymaga utrzymanie trawy w zdrowej kondycji i estetycznym wyglądzie. Przede wszystkim wie ile czasu poświęca na koszenie i zarządzanie pokosem dbając o trawnik zgodnie ze sztuką, i kosząc trawnik w sezonie co parę dni. Koszenie to czasochłonna czynność wykonywana regularnie przez kilka miesięcy w roku. Można się od niej uwolnić, raz na zawsze. Wystarczy wybrać model robota koszącego Honda Miimo, który najlepiej spełni potrzeby i zapewni domownikom wygodniejszy styl życia.

Rodzina robotów koszących Honda Miimo, stworzona przez zespół inżynierów pracujących przy powstaniu i doskonaleniu robota humanoidalnego Honda ASIMO, obejmuje 7 modeli, w tym:

  • do koszenia przydomowych trawników o powierzchni do 400/700 mkw. - Honda Miimo 40, Miimo 40 Live i Miimo 70 Live,
  • do koszenia dużych powierzchni w zakresie 1 500 – 4 000 mkw. – Honda Miimo 310, Miimo 520, Miimo 3000 i Miimo 3000 Live które mogą efektywnie zastąpić traktorek ogrodowy,
  • do koszenia bardzo dużych powierzchni – od 4 000 do 62 500 mkw. – przeznaczony jest natomiast System Multi Miimo 3000 polegający na zarządzaniu koszeniem dwóch i więcej robotów Miimo 30000 pracujących w jednej pętli.


Podstawową zaletą robota koszącego jest to, że kosi za nas. Łatwo można skalkulować ile czasu w tygodniu i miesiącu można dzięki niemu odzyskać…. Pomysłów na wykorzystanie wolnego czasu na pewno jest mnóstwo. Amatorom rozwiązań smart rekomendujemy modele „Live”, a przede wszystkim najnowszy Honda Miimo 3000 Live wyróżniający się najlepszym algorytmem koszenia, który komunikuje się z GPS (zapewnia dokładną lokalizację robota) i z siecią komórkową GSM 3G/4G. W efekcie zapewnia śledzenie koszenia w każdej chwili z dowolnego miejsca za pomocą dedykowanej aplikacji Mii-Monitor, umożliwia komunikację werbalną w podstawowym zakresie za pomocą aplikacji Alexa, umożliwia też zdalną diagnostykę. Dzięki temu Autoryzowany Serwis może sprawnie zlikwidować problem, jeśli dany przypadek to umożliwia, bez konieczności dostarczenia robota do serwisu. Więcej informacji o koszeniu w stylu smart...

Chcesz uwolnić się od koszenia? Zapraszamy do naszych Autoryzowanych Centrów Honda Miimo, w których można osobiście sprawdzić model Honda Miimo i skonsultować swoje potrzeby z ekspertem, by dokonać trafnego wyboru.


Robot Honda Miimo w ogrodzie to więcej wolnego czasu w codziennym życiu i więcej czasu na korzystanie z przydomowego trawnika, to cisza umożliwiająca słuchanie brzęczenia pszczół, spokój w przestrzeni zielonego azylu. Wraz z robotem, opieka nad trawnikiem ogranicza się do podlewania i sporadycznego nawożenia, gdyż Honda Miimo, mulczując trawę i produkując mikro pokos, również stale trawę odżywia.

Formularz kontaktowy

Sprawdź jaki model Miimo jest dla Ciebie

promocja

S5 Box