Aktualności

Czy robot koszący skosi każdy trawnik? Czy robot może poruszać się po całym ogrodzie? Czy kupując Honda Miimo trzeba specjalnie przygotować trawnik? Rozwiązania są bezproblemowe. Honda Miimo skosi prawie każdy trawnik - należy tylko wybrać model robota adekwatnie do wielkości swojego trawnika – do przydomowego trawnika bądź do trawnika o większej powierzchni. Wybierając robota, warto pamiętać, że modele przeznaczone do koszenia większych powierzchni mogą być również stosowane na mniejszym terenie – skoszą ten teren szybciej.


Robot Miimo na trawniku

Jak przygotować trawnika do robota koszącego? Przede wszystkim należy zadbać, by podłoże trawnika było wyrównane i ustabilizowane, a instalacja przewodu granicznego i wyznaczone strefy koszenia zapewniały robotowi pełną swobodę poruszania się i koszenia. Rozmieszczenie przewodu granicznego można zmodyfikować w każdej chwili, jeśli okaże się, że robot nie dociera tam gdzie chcemy lub jeśli chcemy zmienić aranżację ogrodu. Chodzi o to, by dostosować funkcjonowanie robota do już istniejących warunków w ogrodzie.

Idealną okazją do przygotowania trawy i ogrodu dla wybranego robota koszącego Honda Miimo jest wiosenne zakładanie trawnika, gdy wszystko można z góry zaplanować. Instalację można przewodu granicznego i ustawienie bazy dokującej można wykonać samemu, ale najlepiej jest zlecić taką usługę Autoryzowanemu Centrum Honda Miimo. Autoryzowany ekspert, który posiada pełną wiedzę o każdym modelu Honda Miimo, aktualizacjach oprogramowania, a także o najnowszych rozwiązaniach smart w przypadku mniejszych robotów Honda Miimo 40 Live, Miimo 70 Live i tych do większych trawników (pow. Koszenia do 4 000 mkw.), jak Miimo 3000 i Miimo 3000 Live, oceni przestrzeń na miejscu, doradzi najlepszy projekt instalacji i go wykona tak, by zapewnić koszenie trawnika z maksymalną wydajnością robota.

Robot Miimo kosi trawnik

Zapraszamy do naszych Autoryzowanych Centrów Robotów Koszących Honda Miimo, których specjaliści udzielą wszelkich porad i dokonają profesjonalnej instalacji Honda Miimo w waszych ogrodach.

Wszystkie roboty Honda Miimo są dostępne w Autoryzowanych Centrach Honda Miimo w wygodnym systemie ratalnym „Honda Raty 0%!”  bez prowizji, bez wpłaty wstępnej i bez odsetek, a także z usługą „Dostawa Do Drzwi”. A potem następuje era wakacji od koszenia!

Formularz kontaktowy

Sprawdź jaki model Miimo jest dla Ciebie

Wyróżnienia

Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich GARDENIA 2022, 2017 i 2016

Medale i wyróżnienia Miimo

S5 Box