Aktualności

Czerwiec to miesiąc najdłuższych dni w roku, koniec roku szkolnego i rozpoczęcie sezonu wakacyjno-urlopowego. Jeśli sytuacja ekonomiczna i budżet rodzinny ograniczają możliwości podróży, spędzania czasu z dziećmi poza domem czy wysłania dzieci na obozy i kolonie, warto rozważyć zorganizowanie wakacji w swoim ogrodzie. Działki rekreacyjne w upalne weekendy już zatętniły życiem towarzyskim i rozbrzmiały śmiechem dzieci. Sytuacja epidemiczna ostatnich lat udowodniła, że własny ogród może być bardzo dobrym miejscem spędzania wolnego czasu przez całe lato.

Zalet spędzania urlopu i wakacji w swoim ogrodzie jest wiele: dzieci zawsze są w bezpiecznym miejscu w zasięgu wzroku, można połączyć pracę zdalną z opieką nad dziećmi lub starszymi rodzicami na zasadzie „work-life balance” czyli z zachowaniem harmonii pomiędzy pracą zawodową i życiem rodzinnym, można także połączyć przyjemnie spędzany czas z pielęgnacją roślin, zwłaszcza gdy robot koszący Honda Miimo kosi trawnik za nas. W takim układzie wolnego czasu jest jeszcze więcej.

Honda Miimo to najlepszy przyjaciel w ogrodzie, który ułatwia organizację czasu rodzinnego: robot zajmuje się koszeniem i mulczowaniem trawy oraz zarządzaniem sobą, rodzina ma więcej czasu na wspólne zabawy i inne aktywności, trawnik gęstnieje i jest zawsze przygotowany do rekreacji. Podział zajęć jest klarowny i wygodny dla domowników. W takich warunkach z łatwością można zorganizować „zielony plac zabaw” lub ogrodowe boisko do gry w piłkę nożną, koszykówkę lub badmintona.Jaki model Honda Miimo wybrać? To zależy od wielkości trawnika i stylu życia rodziny. Najnowsze modele Honda Miimo – 40 Live/70 Live i 3000 - oferują koszenie w stylu smart, zaś Honda Miimo 3000 Live także zdalne zarządzanie ustawieniami robota i zdalne zarządzanie koszeniem.

W każdym Autoryzowanym Centrum Honda Miimo nasi eksperci doradzą trafny wybór modelu Honda Miimo, wykonają montaż instalacji i przygotują robota do eksploatacji. U nich także roboty Honda Miimo są dostępne w korzystnym systemie ratalnym 10/20 rat 0% i mogą być dostarczone w ramach usługi Dostawa Do Drzwi. Zapraszamy!

Wyróżnienia

2 Złote medale Międzynarodowych Targów Poznańskich GARDENIA 2016 i 2017

S5 Box