Aktualności

Dobra wiadomość dla posiadaczy robotów koszących Honda Miimo 3000K1 – ten model może stać się zdalnie sterowanym robotem w wersji Live! Najnowszy robot koszący Honda w stylu smart – Miimo 3000 Live cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze względu na dużą powierzchnię koszenia, ale przede wszystkim ze względu na możliwość zdalnego koszenia z każdego miejsca na Ziemi.
Jego koncepcja polega też na tym, by użytkownicy Honda Miimo 3000 model K1, którzy zainwestowali w komfortową pielęgnację trawnika, mieli możliwość opcjonalnego „upgrade’u” oprogramowania swojego Miimo bez konieczności zakupu najnowszego modelu. Wystarczy wyposażyć Honda Miimo 3000 model K1 za dodatkową opłatą w moduł TCU.Czy warto dodatkowo zainwestować w moduł TCU? Każda decyzja jest indywidualna, ale Honda Miimo 3000K1 z modułem TCU może więcej i dokładnie to samo co Honda Miimo 3000 Live: będzie się komunikować z GPS i siecią GSM 3G/4G, umożliwi – za pomocą aplikacji Mii-monitor - zdalne sterowanie ustawieniami robota i zdalne koszenie, zdalne serwisowanie, pozyska też funkcję Geofence (wyznaczanie wirtualnych granic pracy robota). Będzie także współpracować z aplikacją Alexa, dzięki której zrozumie polecenia głosowe.

Wszystkich właścicieli Honda Miimo 3000K1 zainteresowanych aktualizacją oprogramowania w moduł TCU zapraszamy do kontaktu z najbliższym Autoryzowanym Centrum Honda Miimo!

Formularz kontaktowy

Sprawdź jaki model Miimo jest dla Ciebie

Wyróżnienia

Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich GARDENIA 2022, 2017 i 2016

Medale i wyróżnienia Miimo

S5 Box