Aktualności

Koszenie dużych powierzchni w przestrzeniach miejskich, na terenie obiektów sportowych i wypoczynkowo-rekreacyjnych stanowi wyzwanie w kontekście konkurencyjności, rentowności, jakości wykonania. Honda proponuje nowoczesne rozwiązania w stylu smart – system MULTI MIIMO, czyli inteligentne i szybkie koszenie z inteligentnym zarządzaniem pracą. System ten zastępuje czasochłonne koszenie dużych powierzchni z wykorzystaniem kilku osób, oferując lepszą organizację czasu pracy firmy wykonawczej, zmniejszenie kosztów eksploatacji parku maszynowego, niższe koszty pielęgnacji trawy.System MULTI MIIMO to jednomodułowy, łatwy w instalacji i sterowaniu system zarządzania kilkoma (minimum dwoma) robotami Honda Miimo 3000 koszącymi jednocześnie na tym samym obszarze oznaczonym jedną pętlą przewodu granicznego. Za zarządzanie pracą robotów odpowiedzialny jest Moduł Multi Miimo Box, który generuje pojedynczy sygnał graniczny dla całego obszaru otoczonego przewodem granicznym. System służy do koszenia dużych terenów powyżej 4 000 m2 - aż do 62 500 m2.

Jaki jest zwrot z inwestycji? Koncern Honda przeprowadził badania pilotażowe na szeroką skalę w kontekście rentowności pielęgnacji boiska sportowego. Wyniki badań potwierdziły, że inwestycja zacznie się zwracać już w drugim roku eksploatacji, zaś w ciągu 3 lat może przynieść potencjalne oszczędności w wysokości ponad 10 000 EURO.

Zapraszamy do naszego poradnika, w którym odpowiadamy na pytania i wyjaśniamy kluczowe zagadnienia. Zapraszamy także do kontaktu z najbliższym Autoryzowanym Centrum Robotów Koszących Honda Miimo, w którym eksperci udzielą szczegółowych informacji na temat funkcjonowania Systemu, doradzą jak stworzyć ten System na konkretnym terenie, a w przypadku decyzji o zakupie Systemu – wykonają montaż instalacji.

Zobacz jak funkcjonuje system MULTI MIIMO

Formularz kontaktowy

Sprawdź jaki model Miimo jest dla Ciebie

promocja

S5 Box