Aktualności

Czy robot koszący skosi każdy trawnik? Czy robot może poruszać się po całym ogrodzie? Czy kupując Honda Miimo trzeba specjalnie przygotować trawnik? Czy instalacja przewodu granicznego jest trudna? Pytań może być wiele przed podjęciem decyzji o zakupie robota koszącego, ale rozwiązania są proste, ponieważ Honda Miimo skosi prawie każdy trawnik. Należy tylko wybrać model robota do wielkości trawnika, przy czym warto pamiętać, że większe modele, przeznaczone do koszenia większych powierzchni mogą być również stosowane na mniejszym terenie. Wówczas poradzi sobie z koszeniem szybciej.
Przede wszystkim należy zadbać, by podłoże trawnika było wyrównane i ustabilizowane, a instalacja przewodu granicznego i wyznaczone strefy koszenia zapewniały robotowi pełną swobodę poruszania się i koszenia. Rozmieszczenie przewodu granicznego można zmodyfikować w każdej chwili, jeśli okaże się, że robot nie dociera tam gdzie chcemy lub jeśli chcemy zmienić aranżację ogrodu. Chodzi o to, by dostosować funkcjonowanie robota do już istniejących warunków w ogrodzie.

Idealną okazją do przygotowania trawy i ogrodu do współpracy z wybranym robotem koszącym Honda Miimo jest wiosenne zakładanie trawnika, gdy wszystko można z góry zaplanować. Instalację można przewodu granicznego i ustawienie bazy dokującej można wykonać samemu, ale najlepiej jest zlecić taką usługę Autoryzowanemu Centrum Honda Miimo. Autoryzowany ekspert, który posiada pełną wiedzę o każdym modelu Honda Miimo, aktualizacjach oprogramowania, a także o najnowszych rozwiązaniach smart w przypadku Honda Miimo 40 Live, Miimo 70 Live i Miimo 3000, oceni przestrzeń na miejscu, doradzi najlepszy projekt instalacji i go wykona tak, by zapewnić koszenie trawnika z maksymalną wydajnością robota.

Zapraszamy do naszego Poradnika, w którym wyjaśniamy na czym polega sprawne przygotowanie trawnika na przyjęcie Honda Miimo. Zapraszamy także do naszych Autoryzowanych Centrów Robotów Koszących Honda Miimo, których specjaliści udzielą wszelkich porad i dokonają profesjonalnej instalacji Honda Miimo w waszych ogrodach.

Wszystkie roboty Honda Miimo są dostępne w Autoryzowanych Centrach Honda Miimo w wygodnym systemie ratalnym „Honda Raty 0%!” bez prowizji, bez wpłaty wstępnej i bez odsetek, a także z usługą „Dostawa Do Drzwi”.

Formularz kontaktowy

Sprawdź jaki model Miimo jest dla Ciebie

promocja

Wyróżnienia

Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich GARDENIA 2022, 2017 i 2016

Medale i wyróżnienia Miimo

S5 Box