Aktualności

Robot koszący zmienia styl życia na taki, w którym wolny czas jest kluczową wartością. Dzięki Honda Miimo można raz na zawsze wykreślić z kalendarza obowiązków czasochłonne koszenie i jednocześnie codziennie rozkoszować się odpoczynkiem na zawsze idealnym trawniku. W każdej chwili można zaprosić gości na grilla i można też beztrosko wyjechać na urlop ze świadomością, że po powrocie zastaniemy nasz trawnik jak zawsze w nieskazitelnej formie.
Najnowsze modele robotów Honda Miimo, jak mini roboty Honda Miimo 40, Honda Miimo 40 Live i 70 Live oraz największy w tej rodzinie robot Honda Miimo 3000 wprowadzają do codziennego życia inteligentne rozwiązania ułatwiające zarządzanie koszeniem i robotami. Zapraszamy do bliższego poznania inteligentnych funkcji, które wyjaśniamy w naszym Poradniku.

Użytkownikom mini robotów Honda Miimo 40, Honda Miimo 40 Live i 70 Live rekomendujemy przed rozpoczęciem sezonu kontakt z najbliższym Autoryzowanym Centrum Honda Miimo, by potwierdzić aktywację wszystkich najnowszych funkcji.

Formularz kontaktowy

Sprawdź jaki model Miimo jest dla Ciebie

Wyróżnienia

Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich GARDENIA 2022, 2017 i 2016

Medale i wyróżnienia Miimo

S5 Box