Aktualności

Sezon koszenia dla robotów koszących Honda Miimo należy uznać za zakończony. Warto pamiętać, że przy temperaturze powietrza +5ºC i poniżej, żaden Miimo nie opuści swojej bazy dokującej. Te roboty zostały zaprogramowane z japońską dokładnością i rozwiązanie ma na celu automatyczną ochronę akumulatora. To również jest jasny sygnał, że nadeszła pora na posezonowy przegląd robota i zadbanie o właściwe warunki przechowywania przez zimowe miesiące.
Podczas tegorocznej posezonowej kontroli mini robotów Honda Miimo 40, Miimo 40 Live i Miimo 70 Live w Autoryzowanym Centrum Honda Miimo można także sprawdzić aktywację nowych funkcji intensywnego oraz podwójnego koszenia, które z pewnością zaskoczą efektami w nowym sezonie. Z rezerwacją terminu nie warto zwlekać, ponieważ im bliżej wiosny tym więcej robotów zgłaszanych do przeglądu, natomiast szybka rezerwacja terminu dorocznego przeglądu stanu technicznego gwarantuje sprawny przebieg serwisu i spokój aż do wiosny.

Na czym polega posezonowa konserwacja? Jak prawidłowo przechowywać Honda Miimo? Wyjaśniamy wszystkie zagadnienia w naszym Poradniku.

 

Wyróżnienia

2 Złote medale Międzynarodowych Targów Poznańskich GARDENIA 2016 i 2017

S5 Box