Aktualności

„Intensywne koszenie” i „Podwójne koszenie” to nowe funkcje dostępne w aktualizacji oprogramowania mini robotów koszących Honda Miimo 40, Miimo 40 Live i 70 Live! Funkcje udoskonalają proces koszenia do perfekcji zgodnie z oczekiwaniami miłośników pięknych trawników, dla których precyzja i estetyka koszenia są priorytetowymi wartościami. Jednocześnie, nowe funkcje maksymalnie ułatwiają koszenie po każdej przerwie w pielęgnacji trawnika, a zwłaszcza na jesieni, gdy zmniejsza się częstotliwość koszenia.
W przypadku Honda Miimo 40, aktywowanie nowych funkcji najlepiej jest zlecić Autoryzowanemu Centrum Honda Miimo. Honda Miimo 40 Live i 70 Live, które komunikują z siecią GSM, automatycznie już zaktualizowały oprogramowanie i wystarczy aktywować nowe funkcje w Menu (Ustawienia -> Tryb koszenia). W każdym przypadku można liczyć na pomoc techniczną lokalnych ekspertów Autoryzowanych Centrów Robotów Koszących Honda Miimo!

„Intensywne koszenie” – funkcja zapewnia jedno bardzo dokładne koszenie całego trawnika, a dokładność skoszenia całej wyznaczonej powierzchni wynosi 99,99%! Jest to praktyczne rozwiązanie zwłaszcza w przypadku pierwszego koszenia po kilkudniowej przerwie w koszeniu (3 – 14 dni), a także w przypadku gęstej trawy o wysokości 50 – 70 mm oraz śliskiego podłoża. W tym trybie koszenia Honda Miimo porusza się krótszymi odcinkami (po 3 m) i w efekcie bardzo dokładnie ścina każde źdźbło napotkanej rośliny.Funkcja podwójnego koszenia uruchamia się automatycznie i zastępuje funkcję intensywnego koszenia, gdy robot odczyta pierwsze koszenie po 14 dniach przerwy lub zostanie uruchomiony pierwszy raz w sezonie ogrodniczym. Dzięki temu rozwiązaniu robot jeszcze lepiej zarządza koszeniem i w pełni wyręcza właściciela trawnika w prawidłowym koszeniu gęstej i wyższej trawy.

Wszystkich właścicieli Honda Miimo 40, Miimo 40 Live i 70 Live zapraszamy do kontaktu ze swoimi opiekunami w Autoryzowanych Centrach Honda Miimo, którzy zaktualizują oprogramowanie Honda Miimo 40 lub pomogą w aktywowaniu nowych funkcji Miimo 40 Live i 70 Live!

Wyróżnienia

2 Złote medale Międzynarodowych Targów Poznańskich GARDENIA 2016 i 2017

S5 Box