Aktualności

Wybór trafnego świątecznego prezentu bywa trudny, zwłaszcza jeśli powinien być nietuzinkowy i jednocześnie praktyczny, ładny, w nowoczesnym stylu. Wszystkie te cechy posiadają roboty koszące Honda Miimo, które sprawią przyjemność nie tylko osobie z pasją pielęgnującej przydomowy trawnik, ale całej rodzinie. Ten prezent oferuje też coś unikalnego co będzie trwać przez lata – więcej wolnego czasu dla rodziny, dla siebie, dla przyjaciół. Dzięki niemu w sezonie koszenia wszyscy mogą częściej i dłużej relaksować się na zawsze pięknie skoszonym trawniku.
Wybór modelu Honda Miimo zależy przede wszystkim od wielkości trawnika, ale najwygodniejszym będzie jeden z wersji mini – Honda Miimo 40 oraz komunikujące z siecią GSM Honda Miimo 40 Live i Miimo 70 Live. Mini roboty koszące Honda są przeznaczone do samodzielnego koszenia powierzchni odpowiednio do 400 oraz do 700 m2. Są to najnowsze i najbardziej nowoczesne modele wyposażone w dodatkowe wygodne funkcje, jak „Mapuj i Koś”, „Umieść i Koś” czy w funkcję komunikacji werbalnej w przypadku robotów „Live”.Ważne jest to to, że te roboty stale są na bieżąco z nowinkami Smart i ich oprogramowanie jest aktualizowane o nowe rozwiązania. Taki „ogrodnik” jest prawie bezszelestny, nie choruje, nie bierze urlopów, jest punktualny i sumienny, zapamiętuje teren, identyfikuje trawnik z ID bazy dokującej i pamięta miejsce ostatniego koszenia przed naładowaniem akumulatora, wymaga też specjalnej konserwacji, zaś do zimowego odpoczynku potrzebuje tylko bazy dokującej podłączonej do zasilania… Dla wygody można też zamówić w Autoryzowanym Centrum Honda Miimo dodatkową usługę Honda Miimo Care.

Z Honda Miimo możesz zmienić styl życia na łatwiejszy, nowocześnie wygodny, w którym całą rodzina może się cieszyć ze wspólnie spędzanego czasu!

Wyróżnienia

2 Złote medale Międzynarodowych Targów Poznańskich GARDENIA 2016 i 2017

S5 Box