Aktualności

Boisko w ogrodzie lub po prostu na przydomowym trawniku to świetny pomysł na rekreację – grę w piłkę nożną, w koszykówkę, badmintona. Okaże się, że stanie się miejscem dobrej zabawy dzieci i dorosłych. I jest to również świetny pomysł na spędzanie wolnego czasu w ogrodzie i stworzenie wakacyjnego terenu sportowego.Takie boisko może mieć symboliczne rozmiary – wystarczy się zastanowić jak je zorganizować tanim kosztem. Podłożem może być trawa, która ma wiele zalet – jest przede wszystkim bezpieczna dla dzieci i nadal będzie fabryką tlenu. Wdrażając taki plan w życie warto zadbać o to, by boisko miało wyrównaną, utwardzoną powierzchnię, a przy zakładaniu nowego trawnika należy wybrać trawę sportową, odporną na deptanie. Kluczowym aspektem w takim przedsięwzięciu jest dyscyplina w koszeniu, by zawsze utrzymywać trawę na tej samej wysokości. Niezastąpionym opiekunem ogrodowego boiska z trawą jest Honda Miimo – będzie kosić za Was i dbać, by boisko było zawsze gotowe do zabawy. Jeden robot może nie tylko zadbać o cały trawnik, ale i zapewnić dzieciom wiele radości!

Sprawdź potencjał Honda Miimo i udogodnienia, które oferuje. Rodzina Honda Miimo liczy dziś 6 modeli, które są przeznaczone do koszenia zarówno małych trawników (do 400 m2), jak i dużych powierzchni (do 4 000 m2). Jak przygotować przestrzeń dla Miimo wyjaśniamy w naszym Poradniku, a nasi specjaliści w Autoryzowanych Centrach Honda Miimo udzielą dodatkowych porad w bezpośrednim kontakcie.

Wszystkie roboty Honda Miimo są dostępne w korzystnym systemie ratalnym 10/20 rat 0% oraz wraz z usługą Dostawa Do Drzwi. Zapraszamy!

Wyróżnienia

2 Złote medale Międzynarodowych Targów Poznańskich GARDENIA 2016 i 2017

S5 Box