Aktualności

Czerwiec to okres intensywnego wzrostu trawy, która nieustannie potrzebuje podlewania, nawożenia i koszenia. W tym roku, po chłodnym i deszczowym maju, szybki wzrost trawy będzie wyraźnie widoczny, a jego miarą będzie konieczna intensywność koszenia. W czerwcu z reguły zalecane jest skoszenie 2 razy w tygodniu i warto w tym roku tej zasady przestrzegać, by trawa stale się zagęszczała i pozostała zdrowa przez całe lato. Gdy brak czasu na takie zaangażowanie się w koszenie, warto zainwestować w wybrany model robota koszącego Honda Miimo, który będzie kosić samodzielnie – w tym sezonie i przez kolejne lata.
Unikalną zaletą robota jest fakt, że będzie też dbać o trawnik w okresie Państwa wyjazdów wakacyjno-urlopowych! Kolejną jego zaletą jest mikro mulczowanie – ekologiczny sposób pielęgnacji trawy. Prawidłowo wykonywane mulczowanie przynosi wymierne korzyści, ponieważ cienka warstwa równomiernie rozłożonego pokosu ogranicza parowanie wody, spowalnia wzrost chwastów, zapobiega erozji gleby, pokos przekształca się w naturalny nawóz i odżywia trawę. Mulczowanie zmniejsza także ilość gromadzonych odpadów ogrodowych. Ze względu na filozofię koszenia, czyli nieustanne koszenie, w pogodę i niepogodę, w dni upalne i deszczowe, system tnący Honda Miimo jest bardzo precyzyjnie dostosowany do sztuki prawidłowego mulczowania tak, by pokos był naprawdę dokładnie rozdrobniony i szybko ulegał przemianie w nawóz.

Decydując się na automatyczne koszenie trawy zamiast chodzenia za kosiarką, warto rozważyć wybór modelu Honda Miimo adekwatnie do wielkości powierzchni trawnika i stylu życia – odpowiedzi, wyjaśnienia i praktyczne inspiracje znajdziecie Państwo w Poradniku

Wszystkie roboty Honda Miimo są dostępne w korzystnym systemie ratalnym 10/20 rat 0% oraz wraz z usługą Dostawa Do Drzwi. Zapraszamy!

Wyróżnienia

2 Złote medale Międzynarodowych Targów Poznańskich GARDENIA 2016 i 2017

S5 Box