Aktualności

Honda Miimo porusza się po każdym terenie, ale ważne jest, by miał zapewnioną wolność swobodnego koszenia w ramach określonych za pomocą przewodu granicznego. Wybierając model Honda Miimo warto kierować się przede wszystkim wielkością powierzchni trawnika: do koszenia powierzchni do 400 m2 służą Honda Miimo 40 i Honda Miimo 40 Live, do powierzchni do 1500 m2 rekomendowany jest Honda Miimo 310, do powierzchni do 3000 m2 Miimo 520, a do trawników do 4000 m2 służy Miimo 3000.




Rekomendowana w Instrukcji Obsługi danego modelu robota wielkość powierzchni do koszenia jest wartością optymalną na jakiej zdaniem producenta urządzenie spełnia 100% oczekiwanej wydajności i jakości koszenia, ale każdy z modeli Honda Miimo z powodzeniem jest stosowany na mniejszych powierzchniach. Wybór modelu warto skonsultować z naszym ekspertem z Autoryzowanego Centrum Robotów Koszących Honda Miimo, który po wizji lokalnej trawnika i ogrodu zaproponuje także projekt instalacji i wykona jej montaż.

Najnowszy model robota koszącego – Honda Miimo 40 i Honda Miimo 40 Live jest bardzo łatwy w obsłudze i przygotowany do samodzielnej instalacji oraz zaprogramowania. Programowanie Honda Miimo 40 ogranicza się do ustawienia języka i zegara – resztę Miimo robi sam. Wymaga to tylko kilku potwierdzeń na klawiaturze podczas „nauki” trawnika.

Zapraszamy do naszego Poradnika, w którym wyjaśniamy na czym polega montaż przewodu granicznego i bazy dokującej.

Wyróżnienia

2 Złote medale Międzynarodowych Targów Poznańskich GARDENIA 2016 i 2017

S5 Box