Aktualności

Termin pierwszego koszenia często jest trudny do określenia. Niektórzy sugerują przełom marca i kwietnia, inni termin późniejszy – przełom kwietnia i maja. Tak naprawdę pierwsze koszenie należy dostosować do warunków pogodowych (nocne temperatury powyżej +5 st. C) oraz do wysokości trawy (6-8 cm). Planowanie koszenia powinno być poprzedzone przygotowaniem robota koszącego i jeśli jesienią robot nie był poddany corocznemu przeglądowi, należy to wykonać teraz, przed rozpoczęciem nowego cyklu koszenia.

Prawidłowo przygotowany do koszenia robot lepiej dba o kondycję trawy, jest w 100% efektywny i już z początkiem sezonu uwalnia od myślenia o koszeniu.


Przygotowanie robota Miimo na nowy sezon

Coroczny przegląd techniczny Honda Miimo warto wykonać w Autoryzowanym Serwisie, ponieważ zapewnia to profesjonalną obsługę oraz wpływa na przedłużenie okresu gwarancji do 5 lat i jednocześnie wydłuża żywotność robota. Najlepszym tego przykładem jest 10-letni robot Honda Miimo, czyli jeden z pierwszych modeli dostępnych na polskim rynku, który przepracował ponad 11 000 godzin i nadal jest w doskonałej formie, i znajduje się pod opieką jednego z naszych Autoryzowanych Serwisów Honda Miimo.

Coroczny przegląd naszych robotów obejmuje aktualizację oprogramowania, testy diagnostyczne, kontrolę sprawności robota, test baterii i ładowania akumulatora, czyszczenie, wymianę noży. W przypadku serwisowania Honda Miimo 3000 Live należy wyłączyć funkcję Geofence przed wyniesieniem robota ze strefy koszenia!

Zachęcamy do obejrzenia filmu, w którym wyjaśniamy na czym i jak przebiega profesjonalne przygotowanie Honda Miimo do nowego sezonu.

Formularz kontaktowy

Sprawdź jaki model Miimo jest dla Ciebie

Wyróżnienia

Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich GARDENIA 2022, 2017 i 2016

Medale i wyróżnienia Miimo

S5 Box