Aktualności

Koniec sezonu koszenia trawy zawsze wiąże się z planowaniem posezonowej konserwacji urządzeń do koszenia i wygospodarowania miejsca na ich przechowanie, gdy tymczasem trzeba rozwiązywać problemy codziennego życia rodzinnego godząc je z obowiązkami zawodowymi, co nie zawsze jest łatwe, zwłaszcza w sytuacji pandemii. Wygodnym rozwiązaniem umożliwiającym skoncentrowanie się na naprawdę ważnych życiowych kwestiach jest usługa Honda Miimo Care świadczona przez nasze Autoryzowane Centra Robotów Koszących Honda Miimo.
Honda Miimo Care to dodatkowa (odpłatna) usługa premium, która nadaje pielęgnacji trawnika nowy wymiar i zapewnia jeszcze więcej czasu na inne aktywności, a przede wszystkim wygodę w obsłudze robota koszącego. Zakres usługi można dostosować do indywidualnych potrzeb i stylu życia. Wystarczy skontaktować się z najbliższym Centrum Honda Miimo i uzgodnić warunki.

Co można zyskać w ramach Honda Miimo Care?

  • Całoroczną opiekę serwisową.
  • Posezonowy serwis konserwacyjny – czyszczenie robota przed zimą i/lub przed nowym sezonem, sprawdzenie noży.
  • Serwis pogwarancyjny.
  • Przechowanie Honda Miimo przez okres zimy - w tym konserwację i czyszczenie robota po sezonie, przechowanie w odpowiednich warunkach w Autoryzowanym Centrum Honda Miimo i uruchomienie robota na wiosnę.
  • Doradztwo i projekt instalacji (montażu przewodu granicznego z prawidłowym ustawieniem bazy dokującej) dostosowany do przestrzeni ogrodu lub zielonej strefy wokół domu z trawnikiem już na etapie planowania ogrodu i  profesjonalną współpracę z państwa architektem zieleni.
  • Montaż instalacji w ogrodzie, uruchomienie robota i zaprogramowanie zgodnie z potrzebami stylu życia.
  • Modyfikację istniejącej instalacji, jeśli zmianie uległy warunki przestrzenne ogrodu.
Dzięki Honda Miimo i dodatkowej usłudze można w pełni korzystać z uroków ogrodowego azylu bez martwienia się o aspekt techniczny koszenia. Zapraszamy do kontaktu z najbliższym Autoryzowanym Centrum Robotów Koszących Honda Miimo, w których nasi eksperci odpowiedzą na wszelkie pytania, udzielą szczegółowych informacji na temat Honda Miimo Care, a także o modelach robotów dostępnych w naszej ofercie. W tym roku rodzina Honda MiimoMiimo 310 (pow. koszenia 400 - 1 500 m2), Miimo 520 (pow. koszenia 800 – 3 000 m2), Miimo 3000 (pow. koszenia 1 000 – 4 000 m2 ) oraz  jednomodułowy system zarządzania kilkoma robotami Honda Miimo System Multi Miimo-HRM 3000 – powiększyła się o dwa mini roboty skrojone na miarę małych trawników (pow. koszenia do 400 m2 ) i wyposażone w najnowsze udogodnienia – Honda Miimo 40 oraz Miimo 40 Live komunikujący z siecią GSM i rozumiejący polecenia właściciela.Więcej praktycznych porad o trafnym wyborze robota koszącego dla siebie i rodziny znajduje się TUTAJ.
       

Wyróżnienia

2 Złote medale Międzynarodowych Targów Poznańskich GARDENIA 2016 i 2017

S5 Box