Aktualności

Nowy sezon ogrodniczy zaprasza do odkrywania świata na nowo, wprowadzania zmian w aranżacji ogrodu jak i w sposobie pielęgnacji zieleni. Jest to doskonała okazja do zmiany stylu życia, w którym przede wszystkim jest miejsce na czas wolny i relaks na łonie natury. Najlepszym sposobem na odzyskanie wolnego czasu jest nabycie nowoczesnego robota koszącego dostosowanego do potrzeb domowników i wielkości trawnika, np. mini robota Honda Miimo 40 40 Live i Miimo 70 Live służących do koszenia powierzchni do 400 i 700 m2 lub Miimo 3000 przeznaczonego do koszenia powierzchni do 4000 m2. Najnowsze mini roboty Honda Miimo jednocześnie wprowadzają do ogrodu technologię SMART, ponieważ modele Miimo 40 i 70 Live są sterowane za pomocą aplikacji Mii – Monitor komunikującej z siecią GSM i współpracującej z aplikacją Alexa, która działa m. in. na urządzeniach Echo Amazon. Natomiast największy w tej rodzinie Honda Miimo 3000 jest zarządzany za pomocą smartfona w technologii Bluetooth.
Idealną okazją do przygotowania trawy i ogrodu do współpracy z wybranym robotem koszącym Honda Miimo jest wiosenne zakładanie trawnika, gdy wszystko można z góry zaplanować. Ale i w starszym ogrodzie można zmodyfikować instalację przewodu granicznego i stacji dokującej, by dostosować funkcjonowanie robota do już istniejących warunków w ogrodzie. Zaplanowanie terenu pod kątem robota koszącego ułatwi Honda Miimo swobodne poruszanie się i koszenie. Zapraszamy do naszego Poradnika, w którym wyjaśniamy na czym polega sprawne przygotowanie trawnika na przyjęcie Honda Miimo. Zapraszamy także do naszych Autoryzowanych Centrów Robotów Koszących Honda Miimo, których specjaliści udzielą wszelkich porad i dokonają profesjonalnej instalacji Honda Miimo w waszych ogrodach.

Wszystkie roboty Honda Miimo są dostępne w wygodnym systemie ratalnym „Honda Raty 0%!”  bez prowizji, bez wpłaty wstępnej i bez odsetek, a także z usługą „Dostawa Do Drzwi” .

Wyróżnienia

2 Złote medale Międzynarodowych Targów Poznańskich GARDENIA 2016 i 2017

S5 Box