Aktualności

Koszenie trawnika to najbardziej czasochłonna i najczęściej wykonywana czynność w zakresie pielęgnacji trawnika, a musi być przeprowadzana systematycznie, by trawa się zagęszczała i spełniała swoją funkcję rekreacyjną i estetyczną. Wygospodarowanie czasu na koszenie staje się trudne zwłaszcza teraz, gdy z powodu pandemii trzeba przeorganizować codzienne plany i skoncentrować się na priorytetach życia rodzinnego. Gdy pielęgnacja dużego trawnika staje się zbyt dużym obciążeniem, warto sięgnąć po najwygodniejsze i praktycznie bezosbługowe rozwiązanie – Honda Miimo 3000, robota koszącego zarządzanego za pomocą smartfona w technologii Bluetooth.
Honda Miimo 3000 – robot koszący przeznaczony do koszenia powierzchni do 4000 m2, oferuje nie tylko usługę koszenia za Ciebie, ale cały pakiet udogodnień, który zapewni:

  • więcej wolnego czasu,
  • maksymalne wykorzystanie czasu na przyjemną rekreację w ogrodzie,
  • zawsze pięknie skoszony trawnik,
  • ekologiczny sposób pielęgnacji trawnika wskutek regularnego mulczowania ograniczającego stosowanie innych środków odżywczych,
  • ciszę i brak spalin podczas koszenia,
  • dyskretne koszenie, które nie zakłóca życia rodzinnego, zabaw dzieci i zwierzęcych pupili.


Dlaczego warto wybrać właśnie Honda Miimo 3000 do koszenia trawników o dużej i średniej powierzchni?

Robot zapewnia wygodną pielęgnację trawy, jest praktycznie bezobsługowy, a jego konserwacja ogranicza się do wymiany tarczy tnącej, która zużywa się w sposób naturalny podczas koszenia. Honda Miimo 3000 wyposażono też w rozwiązania ułatwiające instalację i zwiększające wydajność koszenia, np.:

  • łagodny zwrot przed linią przewodu granicznego co zapewnia maksymalną powierzchnię koszenia i skrócenie czasu pracy (wydajność do 170 m2/h),
  • całkowita elastyczność ustawienia bazy dokującej (w dowolnie wybranym miejscu ogrodu i w każdej pozycji względem przewodu granicznego),
  • system automatycznego dostosowania prędkości kół do gęstości i wysokości trawy
  • precyzyjny system koszenia, który tworzy tarcza tnąca z 3 nożami o dwukrotnie wydłużonym okresie eksploatacji i zwiększonej prędkości obrotów, wentylator unoszący źdźbła trawy i zapewniający równe cięcie oraz elektryczny system ustawiania wysokości w zakresie 20-60 mm.

Praktycznym rozwiązaniem dla profesjonalistów jest łatwy w instalacji i sterowaniu System Multi Miimo-HRM 3000 przeznaczony do koszenia powierzchni powyżej 4 000 m2 aż do 62 500 m2!

Dodatkowym udogodnieniem dla posiadaczy robota Honda Miimo jest odpłatna usługa Miimo Care, która można dostosować do indywidualnych potrzeb i zamówić w Autoryzowanym Centrum Honda Miimo.

Honda Miimo 3000 oraz inne modele robota Miimo dostępne są w wygodnym systemie ratalnym „Honda Raty 0%!” bez prowizji, bez wpłaty wstępnej i bez odsetek, a także z usługą Dostawa Do Drzwi.

Wyróżnienia

2 Złote medale Międzynarodowych Targów Poznańskich GARDENIA 2016 i 2017

S5 Box