Aktualności

System Multi Miimo - HRM 3000 wprowadza nowe pojęcie w zakresie koszenia dużych terenów - „zautomatyzowane koszenie synchroniczne”. To innowacyjne rozwiązanie pokazuje jak łatwe, wygodne i praktyczne może być nowoczesne zarządzanie koszeniem obszernego trawnika w parku lub boiska sportowego z naturalną nawierzchnią z wykorzystaniem zespołu robotów koszących w tym samym czasie.


System Multi Miimo - HRM 3000 przeznaczony jest dla profesjonalistów zajmujących się pielęgnacją trawników powierzchni od 4 000 m2 aż do 62 500 m2. Umożliwia przede wszystkim doskonalszą organizację pracy oraz wymierne obniżenie kosztów pracy, serwisowania, nawożenia. Roboty koszą samodzielnie, same znajdują wolną stację dokującą w celu naładowania baterii, mulczują trawę. Na czym polega praca człowieka? Na montażu instalacji, a potem już tylko na kontroli zrobotyzowanego zespołu pracowników czy wymianie części roboczych, które w naturalny sposób zużywają się podczas koszenia.

System składa się z minimum dwóch robotów koszących Honda Miimo 3000, stacji dokujących, przewodu granicznego oraz modułu Multi Miimo Box – „mózgu” całego Systemu, generującego sygnały odbierane przez roboty.

Chcesz bliżej poznać super nowoczesny i wygodny System Multi Miimo – HRM 3000?

Zapraszamy do naszego poradnika w którym odpowiadamy na kluczowe zagadnienia. Zapraszamy także do kontaktu bezpośredniego z najbliższym Autoryzowanym Centrum Robotów Koszących Honda Miimo, w których nasi eksperci udzielą szczegółowych informacji na temat funkcjonowania Systemu, doradzą jak stworzyć ten System na konkretnym terenie, a w przypadku decyzji o zakupie Systemu – wykonają montaż instalacji.

Wyróżnienia

2 Złote medale Międzynarodowych Targów Poznańskich GARDENIA 2016 i 2017

S5 Box