Aktualności

Choć śnieg mroźnie skrzypi pod butami warto już teraz wyobrażać sobie swój ogród w nowym sezonie i snuć plany o kształtach rabat, formach krzewów, o nowych roślinach do posadzenia i o potrzebnych narzędziach ogrodniczych. Pielęgnacja ogrodu jest czasochłonna i angażująca, bo wszystko oprócz trawnika - kwiaty, żywopłoty, warzywa, owoce i zioła wymagają ręcznej obsługi: przygotowania podłoża, przycinania, prześwietlania, sadzenia, itd. Jedynie trawnik przedstawia sobą potencjał na prawdziwy relaks, ale pod jednym pod warunkiem - czasochłonnym koszeniem zajmuje się robot Honda Miimo.
Koszenie trawy jest obok nawadniania podstawą skutecznej pielęgnacji trawnika. Im częściej trawa jest koszona (zawsze naostrzonymi nożami!), tym lepiej się zagęszcza. To właśnie systematyczne koszenie przez lata jest elementem tajemnicy angielskich trawników i dokładnie taki trawnik można także mieć przed domem w naszej szerokości geograficznej, nie poświęcając na koszenie ani jednej chwili swojego wolnego czasu. Wykorzystując komputerową inteligencję oraz nowocześnie wygodne funkcje koszenia robota Honda Miimo, można do woli cieszyć się wolnością. Nie tylko w ogrodzie, bo zaprogramowany Honda Miimo będzie kosić trawę nocą i gdy domownicy spędzają czas poza domem. Dzięki temu rozwiązaniu można w ogródku bawić się z dziećmi, czytać, odpoczywać, można wyjechać na wakacje i nie martwić się o pielęgnację trawnika. Poznaj filozofię koszenia Honda Miimo.

Wybór robotów Honda Miimo jest szeroki i dostosowany do powierzchni koszenia tak, by spełnić oczekiwania właścicieli trawników wszystkich formatów, czyli od mini robotów Honda Miimo 40 i Honda Miimo 40 Live do trawników o powierzchni do 400 m2 po największy Honda Miimo 3000 przeznaczony do koszenia powierzchni do 4 000 m2. Czy Honda Miimo może kosić trawnik o mniejszej powierzchni? Tak – więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.

Profesjonalistom odpowiedzialnym za pielęgnację bardzo dużych powierzchni trawiastych, w tym boisk sportowych z naturalną trawą, rekomendowany jest System Multi Miimo-HRM 3000. Osobom zainteresowanym rozwiązaniami typu smart ogród rekomendowane są: Honda Miimo 40 Live sterowany za pomocą aplikacji Mii – Monitor 40, komunikujący z siecią GSM, wyposażony w funkcje MAP & MOW, Smart Timer i współpracujący z aplikacją Alexa działającą m. in. na urządzeniach Echo Amazon oraz Honda Miimo 3000 sterowany ze smartfona i tabletu za pomocą aplikacji na smartfon oraz technologii Bluetooth.

Wiosna nastąpi już wkrótce i warto ten czas wykorzystać na zorganizowanie inteligentnego koszenia, by móc w pełni cieszyć się wolnością i przyjemnym spędzaniem czasu we własnym ogrodzie.

Wyróżnienia

2 Złote medale Międzynarodowych Targów Poznańskich GARDENIA 2016 i 2017

S5 Box