Aktualności

Utrzymanie trawnika w ryzach estetyki nie jest rzeczą łatwą i wiedzą to wszyscy ci, którzy przynajmniej raz w tygodniu myślą o koszeniu, następnie wyciągają kosiarkę i poświęcają godzinę lub więcej na koszenie. Zakładając, że poświęcamy 2 godziny na koszenie w tygodniu przez 22 tygodnie (od maja do końca września) to okazuje się, że koszenie „kradnie” w sezonie 3 i pół dnia naszego życia!
Może właśnie teraz, po męczącym sezonie koszenia, warto wprowadzić zmiany w życiu i zastąpić siebie z kosiarką niezawodnym japońskim robotem koszącym o stylowej estetyce? Bez wątpienia jest to dobra decyzja, bo zapewnia zaoszczędzenie cennego czasu na samo życie. Nikt inny nie spełni lepiej potrzeb nowoczesnego stylu życia i potrzeb trawy jak robot koszący Honda Miimo. Ale który model byłby najlepiej dostosowany do warunków danego trawnika – Miimo 40 lub 40 Live? A może Miimo 70 Live? Miimo 310 czy 520? Może jednak Miimo 3000 lub 3000 Live? Zapraszamy do skorzystania z nowej formy komunikacji, która umożliwia bardzo szybką ścieżkę doradztwa naszych ekspertów.Dla Państwa wygody wdrożyliśmy nową formę komunikacji z naszym Autoryzowanym Centrum Honda Miimo w Państwa regionie. Wystarczy wypełnić podstawowe dane kontaktowe, odpowiedzieć na 2 pytania dotyczące trawnika, określić jego powierzchnię i przesłać 1 lub kilka zdjęć trawnika/miejsca na trawnik. Te informacje, dzięki podaniu miejscowości z kodem pocztowym, trafią do najbliższego Autoryzowanego Centrum Honda Miimo, którego doradca z Miimo Team skontaktuje się z Państwem i zaproponuje trafny wybór modelu. Doradca odpowie też na wszystkie Państwa pytania, doradzi sposób instalacji robota Honda Miimo i najlepsze ustawienie stacji dokującej, a następnie wykona instalację, uruchomi i zaprogramuje Honda Miimo.

Tegoroczny sezon koszenia prawdopodobnie będzie dłuższy niż zazwyczaj i Honda Miimo jeszcze teraz, w tym roku, może uwolnić Państwa od koszenia!

Zapraszamy do korzystania z nowej funkcji szybkiego i trafnego wyboru Honda Miimo – FORMULARZ KONTAKTOWY.

Formularz kontaktowy

Sprawdź jaki model Miimo jest dla Ciebie

promocja

S5 Box