Aktualności

Roboty stają się coraz bardziej obecne w naszym życiu. Wiele z nich, jak w Japonii, pomaga seniorom i osobom niepełnosprawnym w radzeniu sobie z codziennymi czynnościami, inne wykonują za nas zadania, na które nam jest szkoda czasu. Jednym z nich jest robot koszący Honda Miimo, który za nas kosi i odżywia trawnik. Ceniony przez dotychczasowych użytkowników za jakość, nowoczesne rozwiązania, niezawodność i czułą opiekę nad trawnikiem, jest teraz dostępny w Wakacyjnej Promocji!
Każdy kupujący dowolny model Honda Miimo w Autoryzowanym Centrum Honda Miimo od 19 lipca do 30 września 2023 roku otrzymuje wraz z robotem i w cenie robota adekwatną osłonę stacji dokującej!Korzyść dla osoby kupującej jest dwojaka:

  • Cena – oznacza oszczędność rzędu 1 085 zł w przypadku zakupu jednego z małych modeli Honda Miimo (HRM 40/40 Live/ 70 Live) z osłoną stacji dokującej oznaczoną numerem 06800-Y0E-000 lub zysk wielkości 1 306,01 zł w przypadku zakupu dużych Honda Miimo, jak HRM 310/ 520/ 3000 i 3000 Live z osłoną oznaczoną 06800-VP7-010.
  • Praktyczna ochrona – osłona stacji dokującej to forma daszka nad robotem, który w stacji dokującej ładuje akumulator. Daszek chroni robota w ogrodzie przed wpływem warunków zewnętrznych, szczególnie przed intensywnym nagrzewaniem przez słońce, oraz przypadkowym uszkodzeniem mechanicznym podczas ładowania akumulatora, co w ogrodzie może się zdarzyć.


Wszystkie modele Honda Miimo są dostępne w Autoryzowanej Sprzedaży w systemie ratalnym RRSO 0% - bez prowizji, bez wpłaty wstępnej i bez odsetek.

Zapraszamy do naszych Autoryzowanych Centrów Honda Miimo, gdzie otrzymają Państwo fachowe doradztwo w kwestii wyboru modelu Honda Miimo dostosowanego w wielkości powierzchni koszenia i Państwa stylu życia. Tam również mogą Państwo zamówić usługi w zakresie Miimo Care

Formularz kontaktowy

Sprawdź jaki model Miimo jest dla Ciebie

Wyróżnienia

Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich GARDENIA 2022, 2017 i 2016

Medale i wyróżnienia Miimo

S5 Box