Porady

Od chwili wprowadzenia na polski rynek robotów koszących Honda w 2012 roku, nieustannie poszerzamy sieć eksperckich Autoryzowanych Centrów Honda Miimo, w których prowadzona jest sprzedaż i serwis robotów koszących Honda. Dbając o najwyższą jakość usług, budujemy te struktury z zachowaniem standardów zgodnych z jakością bez kompromisów, by zapewnić Państwu eksperckie doradztwo w kwestii wyboru modelu Honda Miimo, dostosowania instalacji do warunków konkretnego ogrodu, a także profesjonalny serwis. Naszym celem jest zapewnienie Państwu wygody i całkowitego zadowolenia z posiadania robota Honda Miimo.


Honda Miimo Care

Do Autoryzowanej Sieci Centrów Honda Miimo przyjmujemy wyłącznie sprawdzone firmy-partnerów, których pracownicy dedykowani do obsługi Klientów Honda Miimo regularnie doskonalą swoją wiedzę zarówno w aspekcie konstrukcji, oprogramowania, innowacyjnych rozwiązań robotów koszących Honda, jak i w zakresie obsługi wymagającego Klienta. Wszyscy nasi eksperci uczestniczą w organizowanych na bieżąco przez nas szkoleniach, by poznać wszystkie tajniki budowy i funkcjonowania Honda Miimo.

Wprowadziliśmy również dodatkową usługę Premium (usługa płatna) – Honda Miimo Care, w ramach której to Autoryzowani eksperci przejmują pełną pieczę nad Państwa robotem, i dzięki której Państwo odzyskujecie cenny czas i możecie w pełni czerpać przyjemność z posiadania trawnika i ogrodu. Zakres usług można dostosować do indywidualnych potrzeb i stylu życia. Wystarczy skontaktować się z najbliższym Autoryzowanym Centrum Honda Miimo, by uzgodnić warunki.

Co można zyskać dzięki Honda Miimo Care?

Wolny czas
Zakres usługi jest elastyczny i dostosowany do potrzeb właściciela Honda Miimo, ale każda czynność związana z obsługą robota w praktyce oznacza odzyskanie cennego czasu, który zawsze można wykorzystać w lepszy dla siebie sposób. Największą oszczędność czasu w tym zakresie zapewnia Honda Miimo 3000 Live, który dzięki komunikowaniu się z siecią komórkową i GPS umożliwia Autoryzowanemu Serwisowi zdalną diagnostykę i zlikwidowanie problemu, jeśli dany przypadek to umożliwia.

Przyjemność posiadania pięknego trawnika
Honda Miimo Care umożliwia „smakowanie” przyjemności posiadania własnego zielonego azylu – bezobsługowego zielonego azylu. Świadomość, że jest ktoś zaufany, pamiętający o terminach serwisowania, warunkach przechowywania robota czy o wymianie tarczy tnącej, stanowczo zwiększa komfort życia i zapewnia beztroskie korzystanie z idealnie przyciętego trawnika w każdej chwili.

Piękny trawnik
Trawnik jest miejscem odpoczynku, zabaw dla dzieci, a także wizytówką posesji. Domownicy nie zawsze mają czas na koszenia, a często, przytłoczeni dynamiczną codziennością, nie są w stanie nawet pomyśleć o koszeniu. W przypadku posiadania Honda Miimo, wszystkie te problemy znikają, a zadbany trawnik staje się wyróżnikiem posesji i przyjemnym miejscem rekreacji. Dzięki profesjonalnej usłudze Honda Miimo Care, robot jest przygotowany do każdego nowego sezonu, oczyszczony na błysk, a dzięki odpowiedniej instalacji przewodu granicznego i stacji dokującej, systematycznie i dyskretnie dla otoczenia przycina trawę na wyznaczonym terenie.

Zakres usług Honda Miimo Care

Zakres usług Honda Miimo Care

Zakres usługi jest do ustalenia z Autoryzowanym Centrum Honda Miimo, a może obejmować:

 • Porady dotyczące instalacji przewodu granicznego oraz, zależnie od modelu Honda Miimo, bazy dokującej. Celem prawidłowej instalacji stacji dokującej jest zapewnienie robotowi najkrótszej ścieżki powrotu i swobodny dostęp do bazy ładowania akumulatora. Natomiast sposób i miejsce ‘osadzenia” stacji jest różny w poszczególnych modelach robota, a całkowitą elastyczność tej instalacji zapewniają Honda Miimo 3000 i Honda Miimo 3000 Live;
 • Projekt instalacji i montaż przewodu granicznego z prawidłowym ustawieniem bazy dokującej, dostosowany do przestrzeni ogrodu lub strefy wokół domu z trawnikiem. Projekt warz montażem instalacji można wykonać na każdym trawniku, ale idealną sytuacją jest współpraca z architektem zieleni oraz realizacja już na etapie planowania ogrodu;
 • Modyfikację istniejącej instalacji, jeśli zmianie uległy warunki przestrzenne ogrodu;
 • Uruchomienie robota i zaprogramowanie go zgodnie z potrzebami stylu życia oraz warunkami terenowymi;
 • Posezonowy serwis konserwacyjny, czyli przegląd zimowy
  • Aktualizacja oprogramowania
  • Automatyczne testy diagnostyczne (testy czujników, silników kół)
  • Kontrola sprawności Honda Miimo
  • Test baterii i ładowania akumulatorów
  • Czyszczenie robota i wymiana noży
  • Przechowywanie przez zimę

  Uwaga! Coroczny przegląd zimowy jest warunkiem utrzymania 5-letniego okresu gwarancji.

  Zobacz jak przebiega przegląd zimowy Honda Miimo. • Przechowanie Honda Miimo przez okres zimy, w tym konserwację i czyszczenie robota po sezonie i uruchomienie robota na wiosnę;
 • Całoroczną opiekę serwisową.

Zlecając w Autoryzowanym Centrum Honda Miimo realizację wygodnych dla siebie czynności związane z obsługą Honda Miimo, można w pełni korzystać z uroków życia, beztrosko wypoczywać w ogrodowej przestrzeni, poświęcać czas rodzinie i swoim pasjom.

 

Formularz kontaktowy

Sprawdź jaki model Miimo jest dla Ciebie

promocja

S5 Box