Aktualności

19 listopada br. zakończyła się XVI edycja Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2022, która okazała się dla nas bardzo udaną. Nasz robot koszący Honda Miimo 3000 Live został wyróżniony aż dwiema nagrodami: Złotym Medalem Gardenia 2022 oraz GRAND PRIX MTP 2022! Natomiast nasza firma – Aries Power Equipment, Generalny Dystrybutor Maszyn i Urządzeń Honda w Polsce, otrzymała specjalną statuetkę z okazji jubileuszu 30-lecia.Złoty Medal Gardenii, a przede wszystkim GRAND PRIX MTP są prestiżowymi wyróżnieniami przyznawanymi przez Sąd Konkursowy, które potwierdzają wyjątkowość produktów. Nasz robot koszący Honda Miimo otrzymał pierwszy Złoty Medal Gardenia w 2016 roku w uznaniu za innowacyjność, nowoczesność i zaawansowane rozwiązania techniczne służące wygodzie użytkowników i prawidłowej pielęgnacji trawy. Od tego czasu Honda Miimo przeszedł długą drogę ewolucji czego efektem jest wyróżniony w tym roku robot nowej generacji Honda Miimo 3000 Live  umożliwiający zdalne koszenie i serwisowanie z każdego miejsca na Ziemi. W opinii profesjonalistów i użytkowników osiąga bezkonkurencyjny algorytm koszenia. Dodatkowo ten model, komunikujący się z siecią GSM i siecią komórkową 3G/4G, współpracuje z aplikacją Alexa działającą m. in. na urządzeniach Echo Amazon do obsługi systemów inteligentnych domów i rozumie podstawowe komunikaty głosowe.


Dodatkową funkcjonalnością Honda Miimo 3000 Live jest możliwość koszenia dużych i bardzo dużych trawników oraz boisk piłkarskich przez dwa i więcej robotów koszących w jednej pętli. Jest to System Multi Miimo 3000 i z modułem TCU, którego „mózgiem” jest Multi Box zapewniający funkcję Fleet Management dostępną poprzez aplikację Mii-Monitor. To rozwiązanie zapewnia łatwe, systematyczne koszenie dużych terenów powyżej 4 000 m2 aż do 62 500 m2.

Wszystkim licznym gościom bardzo dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska, za zainteresowanie robotami Honda Miimo oraz za wszystkie wnikliwe pytania, dzięki którym mogliśmy na miejscu zaproponować model Honda Miimo precyzyjnie dopasowany do stylu życia i oczekiwań. Nagroda GRAND PRIX MTP dla Honda Miimo 3000 Live jest również dobrą wiadomością dla użytkowników tego i pozostałych modeli Honda Miimo, ponieważ mają pewność, że zainwestowali w urządzenie najwyższej jakości, które będzie za nich kosić trawę przez wiele lat.

Do zobaczenia na kolejnych targach oraz w naszych Autoryzowanych Centrach Honda Miimo!

Formularz kontaktowy

Sprawdź jaki model Miimo jest dla Ciebie

Wyróżnienia

Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich GARDENIA 2022, 2017 i 2016

Medale i wyróżnienia Miimo

S5 Box