Aktualności

Planowanie i przygotowywanie się do wakacji to przyjemne czynności. Świadomość możliwości oderwania się od codziennych zajęć i spędzenia wolnych dni gdzieś, poza domem, dodaje energii.

Ten dobry nastrój może osłabić obawa o trawnik pozostawiony bez opieki i bez koszenia na czas wyjazdu, a w konsekwencji już przed wyjazdem pojawiają się dręczące myśli o ogromie pracy związanej z koszeniem po powrocie, bo trawnik rośnie w swoim tempie. Jednak można być na wakacjach i mieć wakacje od koszenia. Taką pewność daje robot koszący Honda Miimo.


Miimo koszący w wakacje

Honda Miimo daje przede wszystkim wolność w ogrodzie, której kwintesencją jest czas dla siebie i rodziny. Mając robota koszącego można spokojnie wyjeżdżać z domu na weekendy i na urlopy, nie martwiąc się o trawnik. Po każdym powrocie trawnik będzie przycięty, bo Honda Miimo - zaprogramowany w innowacyjnym oprogramowaniu Set-Up Wizard służącym do bardzo precyzyjnego ustawienia harmonogramu koszenia, będzie niezawodnie wykonywać swoje obowiązki, a trawnik, po naszym powrocie z letnich podróży, będzie przycięty i przygotowany do rozłożenia leżaków, zaproszenia gości na ogrodowego grilla. Właśnie tak powinno wyglądać życie – ciężko pracujemy, ale i korzystamy z wygodnych, praktycznych osiągnięć techniki.

Czy mamy pewność, że robot kosi pod naszą nieobecność?

Tak, na 100%. W przypadku Honda Miimo 3000 Live w każdej chwili można sprawdzić w aplikacji Mii-monitor co robot robi – czy kosi, czy ładuje baterie, gdzie jest. Do kontroli koszenia wystarczy jedno spojrzenie, ponieważ zmieniający się kolor tła aplikacji informuje o statusie realizacji całego procesu. Honda Miimo 3000 Live jest też wyposażony w funkcję Geofence do definiowania wirtualnych granic przestrzeni robota, zatem przed nieuprawnionym użytkowaniem chroni robota potrójny system: kod PIN, wspomniany Geofence i alarm dźwiękowy. Jeśli tak się zdarzy, że robot potrzebuje pomocy, aplikacja wysyła właścicielowi robota powiadomienia PUSH, w tym alerty bezpieczeństwa, a wówczas można poprosić o pomoc w Autoryzowanym Centrum Honda Miimo.

Wakacje na łodzi

W każdej chwili sezonu ogrodniczego można podjąć decyzję o nabyciu Honda Miimo – wystarczy skontaktować się z najbliższym Autoryzowanym Centrum Robotów Koszących Honda Miimo

Z Honda Miimo w ogrodzie, wakacyjne podróże mogą być naprawdę beztroskie!

 

Formularz kontaktowy

Sprawdź jaki model Miimo jest dla Ciebie

Wyróżnienia

Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich GARDENIA 2022, 2017 i 2016

Medale i wyróżnienia Miimo

S5 Box