Aktualności

Nasz najnowszy model robota koszącego Honda Miimo HRM3000 Live jest Złotym Medalistą! Został wyróżniony przez Sąd Konkursowy za praktyczną innowacyjność i znalazł się w grupie 10 Laureatów prestiżowej nagrody Złoty Medal Grupy MTP Targów Gardenia 2022!Co oznacza „praktyczna innowacyjność”? Przyjemność posiadania trawnika. Czystą przyjemność w stylu smart, ponieważ z Honda Miimo 3000 Live relacja z trawnikiem nabiera innego wymiaru – to więcej wolnego czasu w codziennym życiu i więcej czasu na korzystanie z przydomowego trawnika, cisza pozwalająca usłyszeć brzęczenie pszczół, spokój. Opieka nad trawnikiem ogranicza się do podlewania i sporadycznego nawożenia, gdyż Honda Miimo, mulczując trawę i produkując mikro pokos, stale trawę odżywia. Koszeniem zajmuje się nasz robot.

Honda Miimo 3000 Live to robot koszący dostosowany do potrzeb XXI wieku. Komunikuje się z siecią GSM i siecią komórkową 3G/4G, co zapewnia precyzyjne śledzenie jego lokalizacji. Natomiast aplikacja Mii-monitor na telefon lub tablet zapewnia zdalne zarządzanie ustawieniami robot z każdego miejsca na naszej planecie. Aplikacja wysyła też użytkownikowi powiadomienia PUSH jeśli robot potrzebuje pomocy, w tym alerty bezpieczeństwa, gdy robot przekroczy wirtualne granice (funkcja Geofence) oraz przypomnienia o konserwacji. Ułatwia również zdalną diagnostykę, dzięki czemu Autoryzowany Serwis może sprawnie zlikwidować problem, jeśli dany przypadek to umożliwia, bez konieczności dostarczenia robota do serwisu. Robot rozumie też podstawowe polecenia głosowe właściciela i współpracuje z aplikacją Alexa działającą m. in. na urządzeniach Echo Amazon do obsługi systemów inteligentnych domów.

Honda Miimo 3000 Live jest również nowocześnie wygodną opcją dla profesjonalistów do koszenia bardzo dużych powierzchni w Systemie Multi Miimo, w którym kilka robotów pracuje w jednej pętli przewodu granicznego! Więcej informacji o Multi Miimo 3000... .
Złotego Medalistę będzie można obejrzeć, sprawdzić na zbliżających się Targach Gardenia w Poznaniu w dniach 17 – 19 listopada br. na naszym stoisku nr 68 w Pawilonie nr 5. Odpowiemy na wszystkie pytania, pokażemy zarządzanie koszeniem poprzez aplikację i wyjaśnimy jak łatwo można zmienić styl życia. Zapraszamy na stoisko nr 68 w Pawilonie nr 5!

 

Formularz kontaktowy

Sprawdź jaki model Miimo jest dla Ciebie

Wyróżnienia

Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich GARDENIA 2022, 2017 i 2016

Medale i wyróżnienia Miimo

S5 Box