Aktualności

Roboty koszące Honda Miimo są sukcesywnie doskonalone i dostosowywane do oczekiwań ich użytkowników. W ciszy zimowego przestoju w koszeniu 3 modele mini robotów – Honda Miimo 40/ 40 Live i 70 Live – nabyły nowe umiejętności. Są to funkcje „Intensywnego koszenia” oraz „Podwójnego koszenia”, które udoskonalają proces koszenia do perfekcji zgodnie z oczekiwaniami miłośników pięknych trawników, dla których precyzja i estetyka koszenia są priorytetowymi wartościami. Jednocześnie, nowe funkcje maksymalnie ułatwiają koszenie po każdej przerwie w pielęgnacji trawnika, a zwłaszcza na jesieni, gdy zmniejsza się częstotliwość koszenia.Nowe funkcje dostępne są już w aktualizacji oprogramowania mini robotów koszących Honda Miimo:


„Intensywne koszenie” – funkcja zapewnia jedno bardzo dokładne pokrycie całej powierzchni trawnika z dokładnością wynoszącą 99,99%! Jest to praktyczne rozwiązanie zwłaszcza w przypadku pierwszego koszenia po kilkudniowej przerwie (3 – 14 dni), a także w przypadku gęstej trawy o wysokości 50 – 70 mm oraz śliskiego podłoża. W tym trybie koszenia, Honda Miimo porusza się krótszymi odcinkami (po 3 m) i w efekcie bardzo dokładnie ścina każde źdźbło napotkanej rośliny.Funkcja podwójnego koszenia uruchamia się automatycznie i zastępuje funkcję intensywnego koszenia, gdy robot odczyta pierwsze koszenie po 14 dniach przerwy lub zostanie uruchomiony pierwszy raz w sezonie ogrodniczym. Dzięki temu rozwiązaniu robot jeszcze lepiej zarządza koszeniem i w pełni wyręcza właściciela trawnika w prawidłowym koszeniu gęstej i wyższej trawy.

Wszystkich właścicieli Honda Miimo 40, Miimo 40 Live i 70 Live zapraszamy do kontaktu ze swoimi opiekunami w Autoryzowanych Centrach Honda Miimo, którzy zaktualizują oprogramowanie Honda Miimo 40 lub pomogą w aktywowaniu nowych funkcji Miimo 40 Live i 70 Live!

Formularz kontaktowy

Sprawdź jaki model Miimo jest dla Ciebie

Wyróżnienia

Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich GARDENIA 2022, 2017 i 2016

Medale i wyróżnienia Miimo

S5 Box