Aktualności

Miesiące letnie to sezon wyjazdów wakacyjno-urlopowych. W tym samym czasie w ogrodzie życie toczy się naturalnym rytmem. Trawa rośnie. Robot Honda Miimo ją systematycznie kosi. Tak wygląda nowoczesna pielęgnacja trawnika. Nie trzeba organizować opiekuna trawnika na czas wakacji, ani profesjonalnego ogrodnika. Nie trzeba też zaprzątać myśli na wakacjach wyglądem trawnika. O wszystko zadba robot koszący – sam skosi trawę, sam naładuje akumulator, nigdy nie bierze urlopu, a kod PIN ochroni go przed nieupoważnionym użytkowaniem. Wystarczy ustawić kalendarz i strefy koszenia na okres wyjazdu lub pozostawić je niezmienione. Świadomość, że po powrocie z urlopu zastaniemy trawnik w nieskazitelnej formie, zwiększa beztroską przyjemność odpoczynku. Ponieważ Honda Miimo kosi praktycznie bezszelestnie, nie będzie zakłócać spokoju sąsiadów.
Warto zwrócić uwagę na najnowszy model Honda Miimo 40 Live wyposażony w Smart Timer, który dzięki stałej komunikacji z siecią GSM aktualizuje dane meteo (temperatura, wilgotność powietrza, opady) i uwzględnia to w swoim harmonogramie koszenia. Podczas złej pogody – robot przesuwa w czasie rozpoczęcie cyklu koszenia. Kosząc, robot kieruje się danymi meteo oraz średnim wzrostem trawy (założenia uniwersalne wg badań akademickich). W trybie koszenia według preferencji użytkownika, robot kosi zgodnie z programem: w wyznaczonym dniu i o określonej porze.

Każdy model Honda Miimo oferuje wiele możliwości także profesjonalistom, głównie w zakresie jakości koszenia oraz lepszej organizacji pracy i zapewnia efektywną opiekę nad trawnikami kilku klientów jednocześnie.Zapraszamy do naszych Autoryzowanych Centrów Robotów Koszących Honda Miimo, w których fachową pomocą służą nasi eksperci.

Wyróżnienia

2 Złote medale Międzynarodowych Targów Poznańskich GARDENIA 2016 i 2017

S5 Box