Aktualności

Wymagająca współczesna codzienność narzuca szybkie tempo życia, dokładne planowanie obowiązków praktycznie „na styk” i coraz więcej z Nas marzy o efektywnym odpoczynku, który doda energii na kolejny tydzień. Jedną z najlepiej sprawdzonych form odpoczynku jest ucieczka na łono natury, stąd enklawa relaksu we własnym ogrodzie, na działce, a nawet na przydomowym trawniku cieszy się powodzeniem. Jednak ten trawnik wymaga pielęgnacji i czasu przeznaczanego na systematyczne koszenie. I właśnie czas, nasz wolny czas, jest w tym wszystkim najważniejszy.Idealne rozwiązanie problemu „koszenie trawnika a wolny czas” zapewnia robot koszący Honda Miimo. Jest to najbardziej nowoczesny sposób pielęgnacji trawy i to jeden z tych praktycznych wynalazków, który zmienia styl życia. Dzięki niemu można mieć piękny, gęsty trawnik, po którym chodzenie boso sprawia przyjemność i przywraca relaksującą bliskość z naturą, a jednocześnie jego pielęgnacja w ogóle nie absorbuje naszej uwagi. Dodatkowym atutem robota koszącego Honda Miimo, który zyskuje na znaczeniu w obecnej sytuacji pandemii jest to, że dzięki samodzielnej instalacji oraz „automatycznemu” koszeniu możemy, przynajmniej okresowo, zrezygnować z kontaktów z ogrodnikiem.Honda Miimo, zasilany trwałym akumulatorem litowo-jonowym, inteligentny, samodzielny i niezawodny to najwygodniejsza forma koszenia. To nie jest już futurystyczny pomysł na pielęgnację trawy, lecz praktyczny element codziennego życia, który warto mieć, by cieszyć się wolnym czasem. Warto jeszcze pamiętać, że Honda Miimo to wyjątkowo punktualny i obowiązkowy asystent, który często staje się członkiem rodziny.Robot koszący Honda Miimo dostępny jest w 3 wersjach:

  • Do koszenia powierzchni 400 - 1 500 m2 - Honda Miimo 310,
  • Do koszenia powierzchni  800 – 3 000 m2 - Honda Miimo 520
  • Do koszenia powierzchni  1 000 – 4 000 m2 - Honda Miimo 3000, który oferuje także komfort obsługi w stylu smart.

Jest zarządzany za pomocą smartfona poprzez Bluetooth. Precyzyjne koszenie zapewnia system ustawiania wysokości koszenia w zakresie 20-60 mm. Dodatkowo, Honda Miimo 3000 wyposażony jest w innowacyjne rozwiązania, jak łagodny zwrot przed linią przewodu granicznego, które zwiększają efektywność koszenia (170 m2 /h), a także zapewniają pełną elastyczność w ustawianiu stacji  dokującej, wodoszczelność i praktycznie bezgłośną pracę (47 dB(A).Wkrótce dostępne będą również 2 nowe modele do koszenia powierzchni do 400 m2 : Honda Miimo 40 oraz Honda Miimo 40 Live.
 
Zapraszamy do naszych Autoryzowanych Centrów Robotów Koszących Honda Miimo, w których można zobaczyć jak Honda Miimo pracuje, a także otrzymać odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące robota, jego funkcjonalności, montażu instalacji.


Wyróżnienia

2 Złote medale Międzynarodowych Targów Poznańskich GARDENIA 2016 i 2017

S5 Box