Aktualności

Za parę dni, 23 – 25 listopada br. w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA, na które serdecznie Państwa zapraszamy w imieniu organizatora i naszego zespołu. Czekamy na państwa w pawilonie 5 na stoisku nr 88!


Gardenia jest najważniejszym w roku i największym wydarzeniem targowym w branży ogrodniczej. Oferują odwiedzającym bogaty program edukacyjny i bardzo szeroki wachlarz rozwiązań technicznych w ogrodzie. Organizowane w terminie jesiennym umożliwiają poznanie nowości technicznych, ich przemyślenie w trakcie zimy i podjęcie trafnej decyzji zakupowej na nowy sezon.

Spotkajmy się na Gardenii

Jesteśmy wystawcą Gardenii od wielu lat i ceniąc spotkania z Państwem na naszym stoisku, przygotowujemy ekspozycję tak, by odpowiadała Państwa oczekiwaniom. Cieszy nas każda Państwa wizyta i zainteresowanie proponowanymi urządzeniami i maszynami, które ułatwiają Państwu prace w ogrodzie i sprawiają, że posiadanie własnego roślinnego zakątka staje się po prostu czystą przyjemnością. O jakości tej oferty i naszej wiarygodności jako zaufanego dostawcy tych maszyn i urządzeń jest nasza kolekcja 11 Złotych Medali Gardenii dla urządzeń Honda, w tym Grand Prix 2022 dla robota koszącego Honda Miimo 3000 Live. Nagrody te potwierdzają również innowacyjność i najwyższą jakość rozwiązań, które dla Państwa wybieramy i następnie je wprowadzamy na rynek w naszej Autoryzowanej Sieci Sprzedaży.

W tym roku na naszym stoisku 88 w pawilonie 5 będą Państwo mogli zobaczyć i osobiście sprawdzić różnorodną ofertę maszyn i urządzeń Honda, Orec i Walker.

W części Honda zaprezentujemy wybrane modele robotów koszących, które odzwierciedlają pełny zakres zastosowania od małych przydomowych trawników, jak Honda Miimo 40 Live (pow. koszenia do 400 mkw.), Miimo 70 Live (pow. koszenia do 700 mkw.) po trawniki średniej wielkości jak Honda Miimo 310 (pow. koszenia 1500 – 3000 mkw.) oraz Miimo 3000 przeznaczone do koszenia dużych powierzchni do 3000 mkw., a w Systemie Multi Miimo – do koszenia w jednej pętli powierzchni do 62 500 mkw. Na podstawie tego właśnie wyboru chcemy również pokazać różne funkcjonalności robotów Honda Miimo, np. w przypadku Miimo 40/70 Live funkcje mapowania terenu i śledzenia aktualnych warunków atmosferycznych, tryb intensywnego lub podwójnego koszenia, selektywne wykaszanie krawędzi, zarządzanie za pomocą aplikacji Mii-monitor, komunikacja werbalna w podstawowym zakresie. W przypadku Miimo 310 jest to zarządzanie koszeniem poprzez innowacyjne oprogramowanie Set-Up Wizard, wybór trybu koszenia zależnie od potrzeb i uwarunkowań terenu -koszenie wg nawigacji losowej (sprawdza się na większych powierzchniach), kierunkowe lub spiralne. Honda Miimo 3000, największy robot w obecnej ofercie, pokonuje nachylenia terenu aż do 47 %, utrzymuje linię prostą podczas jazdy w poprzek wzniesienia. Posiada też innowacyjną funkcję łagodnego zwrotu przed linią graniczną co zwiększa jego wydajność do 170 mkw./h.

Na ekspozycji Honda znajdą się też kosiarki akumulatorowe Honda z funkcją mulczowania HRG 466 XB (szer. robocza 46 cm) i HRX 476 XB (szerokość robocza 47 cm) z systemem sterowania napędem Smart Drive; kosiarki spalinowe z serii IZY HRG 466 SKEP (Złoty Medal 2018), HRN 536 VKEA – nowość 2022; kosiarki Super Komfort, jak HRX 476 VKE (udoskonalona wersja kosiarki nagrodzonej Złotym Medalem i Nagrodą Konsumenta w 2012 r.), HRX 537 VYE (jej wersja VKE otrzymała Złoty Medal 2017); najnowszy model kosiarki traktorowej – Honda HF 2625 HME; glebogryzarki Honda o kompaktowej konstrukcji z innowacyjnym patentem Honda – Systemem Aktywnych Obrotów (ARS), a także pompy do nawadniania upraw i osuszania terenu w przypadku zwalczania skutków podtopień i agregaty prądotwórcze - z inwerterową stabilizacją napięcia i częstotliwości oraz agregaty prądotwórcze EA o jakości Honda, które uzupełniają ofertę Honda w tej grupie urządzeń w przedziale mocy 3 – 6 kW.

W pozostałej części stoiska zaprezentujemy japońskie kosiarko-karczownice Orec z nowościami, jak maszyna rotacyjna z ramieniem bocznym RMK180, bijakowa z podestem operatora ZHR8000, glebogryzarka AR650 oraz ridery ZeroSkręt Walker prosto z USA z praktycznym systemem wymiennych kosisk.

Serdecznie zapraszamy Państwa na GARDENIĘ i na nasze stoisko nr 88 w pawilonie 5!

GARDENIA
23 – 25 listopada 2023 r
Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie
Stoisko 88, pawilon 5

Czwartek/piątek – godz. 10.00 – 16.00. Tradycyjnie są to dni dla profesjonalistów branży ogrodniczej
Sobota – godz. 10.00 – 15.00, dzień dla szerokiej publiczności.

Więcej informacji o Targach, programie konferencji, biletach. 

Formularz kontaktowy

Sprawdź jaki model Miimo jest dla Ciebie

Wyróżnienia

Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich GARDENIA 2022, 2017 i 2016

Medale i wyróżnienia Miimo

S5 Box