Aktualności

Trawa rośnie i nie chce kosić się sama, a marzysz o idealnie skoszonym trawniku? Nie lubisz marnować czasu na ogrodowe obowiązki? Pomyśl o zatrudnieniu jednego z naszych robotów Miimo!  Oszczędź czas, korzystaj z życia i realizuj swoje marzenia.
Czas, wolny czas, czas dla siebie – to prawdopodobnie najbardziej cenna dziś rzecz na świecie. W życiu obarczonym licznymi obowiązkami i dokładnym planowaniem prac w domu i ogrodzie, to właśnie robot koszący Honda Miimo pomaga odzyskać czas. Nie potrzebuje Twojej opieki – sam nieustannie będzie kosić trawę, po milimetrze, cicho i precyzyjnie, jednocześnie ją odżywiając rozdrobnionym pokosem pozostawionym na powierzchni.

Honda Miimo, dostępny w wersji  Miimo 310 (pow. koszenia do 1 500 m2),  Miimo 520 (pow. koszenia do 3 000 m2) oraz w najnowszej odsłonie - Miimo 3000 z wygodną aplikacją do sterowania za pomocą smartfona poprzez Bluetooth, skosi trawnik, gdy będziesz w pracy, na urlopie, na zakupach lub gdy będziesz bawić się z dziećmi. Jego filozofia koszenia jest prosta i łatwa do zaprogramowania w każdym ogrodzie.

Robot koszący do pracy potrzebuje zdefiniowanej i zaadaptowanej przestrzeni, trawnika stworzonego na stabilnym podłożu oraz konfiguracji, dzięki czemu przycina trawę na wyznaczonym terenie, o określonych porach dnia lub nocy, nie zakłócając spokoju życia rodzinnego. Podstawowym warunkiem jego pracy jest instalacja przewodu granicznego służącego do określania stref koszenia, która jednocześnie umożliwi mu dokładne koszenie obrzeży trawnika. O przygotowaniu ogrodu dla Honda Miimo dowiesz się TUTAJ.

A jeśli w Twoim ogrodzie są zakątki, w których szybko rozrastają się chwasty lub miejsca, do których Honda Miimo nie może mieć dostępu, najwygodniejszym rozwiązaniem jest uniwersalna wykaszarka akumulatorowa Honda HHTE 38 BE przeznaczona do szybkiego wykaszania roślin pod drzewami, krzewami, tuż przy elewacjach budynku i krawężnikach. Idealne, bateryjne uzupełnienie kompetencji robota koszącego jest teraz w promocyjnej cenie!Decydując się na zakup dowolnego Honda Miimo, otrzymasz praktyczny zestaw akumulatorowy – wykaszarka Honda HHTE 38BE + akumulator 2AH + ładowarkę 210W  - tylko za 499 zł brutto!


Zapraszamy do naszych Autoryzowanych Salonów Sprzedaży!

Wyróżnienia

2 Złote medale Międzynarodowych Targów Poznańskich GARDENIA 2016 i 2017

S5 Box