Aktualności

Aktualności

Trawa rośnie i nie chce kosić się sama, a marzysz o idealnie skoszonym trawniku? Nie lubisz marnować czasu na ogrodowe obowiązki? Pomyśl o zatrudnieniu jednego z naszych robotów Miimo!  Oszczędź czas, korzystaj z życia i realizuj swoje marzenia.

Przykładem bezpiecznego urządzenia do koszenia jest Honda Miimo – inteligentny robot koszący, który nie emitując spalin, bezpiecznie dla wszystkich użytkowników ogrodu samodzielnie kosi trawę według zaprogramowanych wytycznych właściciela. Wyposażony w innowacyjny sygnał cyfrowy i system czujników, zmienia kierunek poruszania się po trawniku po zetknięciu z przeszkodą – na przykład z nogą dziecka.

W nowym sezonie ogrodniczym 2019r. wprowadzamy dla Państwa wygody nowy program usługowy Premium – Autoryzowane Centra Robotów Koszących Honda Miimo, w których nasi specjaliści sprzedaży i serwisu zapewnią Państwu kompleksową obsługę Honda Miimo.

Nowy sezon ogrodniczy jest dobrym pretekstem do nabycia nowego urządzenia do koszenia, a wiosenne zakładanie trawnika jest wymarzoną okazją do przygotowania trawy i ogrodu do współpracy z robotem koszącym Honda Miimo. Instalację przewodu granicznego i stacji dokującej można zmodyfikować, dostosować do istniejących już warunków w ogrodzie, ale zawsze wymaga to czasu. Natomiast celowe zaplanowanie terenu pod kątem robota koszącego ułatwi Honda Miimo swobodne poruszanie się i koszenie.

Wyróżnienia

2 Złote medale Międzynarodowych Targów Poznańskich GARDENIA 2016 i 2017

S5 Box